طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی آرم، طراحی نشان تجاری، طراحی برند، طراحی لوگو و آرم، طراحی علامت تجاری

ارزش یک لوگوی خوب کجا مشخص می شود؟

شرکت نایکی در سال 1971 تنها با هزینه 35$ لوگوی خود را طراحی کرد و سال هاست که این لوگو در امپراطوری نایکی می درخشد و هر چه پیشتر می رویم زیبایی آن بیشتر به چشم می آید. برعکس آن شرکت سامسونگ سال 1938 تاسیس شد و هیچ هزینه ای بابت طراحی لوگو پرداخت نکرد به اصطلاح صرفه جویی کرد.

این شرکت تاکنون حدود چهار مرتبه لوگوی خود را تغییر داده که سال 1993 حدود 34.000.000 دلار هزینه کرد تا لوگوی جدیدش جایگزین لوگوی قبلی گردد.این فقط هزینه مالی آن بود ضمن اینکه مشتریان زیادی را از دست داد و با مشکلات دوگانگی ذهنیت مخاطب هم روبرو شده بود.

علامت های تجاری(لوگو) را می توان به سه دسته تقسیم نمود.

علامت های خانوادگی، سنتی: کارآفرین خودش طراحی نموده مانند لوگوی اولیه سامسونگ

علامت های گرافیکی: یک طراح با استفاده از دانش گرافیک و هنری طراحی نموده باشد.

علامت های مفهومی: یک تیم با استفاده از علوم گرافیک، بازاریابی، مخاطب شناسی، برندینگ و … طراحی نموده باشد. مانند لوگوی ارناین علامات معمولا معماگونه ، زیبا و نافذ هستند. خیلی سریع در ذهن مشتری نقش می بندد و مشتریان داستان و معمای آن را برای هم تعریف خواهند کرد.

ارن یک برند موفق در زمینه گردشگری( طبیعت گردی آفرود Offroad) است که در شرکت ژاهو متولد شد. نام آن یکی از نام های باستان ایران است و مشتریان خود را به تجربه ای خاص، بکر و فراموش نشدنی دعوت می کند. استفاده از کل (بزکوهی ایران) انتخابی هوشمندانه برای این برند است زیرا پرانرژی است، ایرانی است،به جاهای صعب العبور صعود می کند، از جنس طبیعت است، قوی و ماجراجوست.

شما هم با یک بار دیدن ویدئوی زیر محال است این علامت تجاری را فراموش کنید:

 

برخی از نمونه طراحی آرم و لوگو ما

یــــک برنــــــد بســــــاز…

پادشــــاهـی کن!

ژاهــو یـعـنـی انـتـخـــاب خلاقـیــت

جهت سفارش لوگو با شماره های زیر در تماس باشید:

021-40440125

همین حالا لوگوی خود را سفارش دهید

طراحی لوگو

طراحی برند

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو

طراحی علامت تجاری

طراحی لوگو حرفه ای

تعرفه طراحی لوگو

طراحی برند

طراحی برند
طراحی برند
طراحی علامت تجاری
قیمت طراحی لوگو

طراحی لوگو، طراحی علامت تجاری،طراحی برند،طراحی لوگو و آرم ، طراحی آرم ، آرم صنعتی، آرم تجاری، طراحی لوگوی تجاری،طراحی لوگو حرفه ای،02144225408 طراحی حرفه ای لوگو در استودیو طراحی ژاهو.. برای برند خود لوگوی طراحی برند. طراحی برند تجاری طراحی برند، صفر تا صد مناسب طراحی کنید. طراحی لوگو اولین قدم برای ساختن برند شماست. لوگو معرف برند شماست طراحی لوگو کلیدی ترین عنصر در ساخت یک برند است.یک برند بساز و پادشاهی کن. اطراحی لوگو طراحی علامت تجاری طراحی لوگو حرفه ای تعرفه طراحی لوگو یک برند بساز و پادشاهی کن طراحی نشان تجاری طراحی آرم آرم و لوگو طراحی آرم و لوگو طراحی برند طراحی برند طراحی لوگو طراحی لوگو حرفه ای تعرفه طراحی لوگو قیمت طراحی لوگو یک برند بساز و پادشاهی کن شرکت طراحی لوگو شرکت های طراحی لوگو طراحی برند