دروازه ورود بـــــه دنـــیـــای بـــــرنـــدها

طراحی برندبوک

معماری و انسجام هویت برند است
DVDR110

طراحی برندبوک

معماری و انسجام هویت برند است
DVDR110

برند یک دارایی اساسی برای یک شرکت است، از لوگوها و تصاویر برند گرفته تا اینکه چگونه مخاطب برند شما را درک می کند، برند هویت هر سازمانی را می سازد تأثیرگذاری بر دنیای تجارت است و در جایی که مخاطبان و رقبا میبایست فوراً شما را تشخیص دهند، این برند است که نقش آفرینی می کند. ساختن تصویر یک برند به زمان نیاز دارد، همچنین تلاشی مداوم در تمام سطوح شرکت استفاده از استراتژی ها و تاکتیک های صحیح در دراز مدت باعث می شود یک برند در اکوسیستم تجاری خود متمایز شود.

کتاب‌ برند Brand books، دستورالعمل‌های برند Brand guidelines ، کتاب مقدس برند, Brand bible و… همگی یک سند در فیزیکی یا دیجیتالی هستند که اصول ملموس هویت یک برند را فهرست می‌کند. این کتاب تضمین می کند که افرادی که در یک شرکت کار می کنند بدانند چگونه از هویت یک برند استفاده کنند و همچنین شرکای تجاری، چشم انداز و ارزش های برند شما را درک نمایند.

DVDR110

تناسبات فیبوناچی

ما اولین Brand Architect در ایران هستیم که استانداردهای بین المللی فیبوناچی هویت بصری را با محاسبات ریاضی به اجرا درآورده ایم.

آرکیتایپ برند

ما آرکیتایپ برند شما را شناسایی می کنیم و بر اساس آرکیتایپ برند بهترین استراتژی های برندسازی را به شما پیشنهاد خواهیم داد

روانشناسی رنگ

هر رنگی پیامی دارد و هر رنگی تاثیر مخصوصی روی مشتری خواهد گذاشت ما به روانشناسی رنگ تسلط داریم. انتخاب رنگ تخصص ماست.

تیم خلاقیت ژاهو

ما بیش از ۲۰ سال در زمینه طراحی لوگو و برندبوک تجربه و تخصص داریم و به شبکه گسترده از افراد خلاق دسترسی داریم

۰ +
طراحی برند
۰ +
طراحی برند بوک
K ۱
مشاوره برندینگ
K ۰
ساعت تجربه
DVDR110

نمونه کارهای طراحی برندبوک

DVDR110
DVDR110
DVDR110

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

فرم درخواست مشاوره (رایگان)

نوع کسب کار
۵/۵ - (۲ امتیاز)