۰
۰

پکیج برند استارتر

چرا امروز سرمایه گذاری در برند سود آور است؟

برندسازی مناسب چه کسب و کارهایی است

نمودار نحوه برندسازی

مزایای برندسازی

شرکت های اپل، آمازون، گوگل و… از یک گاراژ کوچیک شروع کردند و الان به یک امپراطوری بزرگ جهانی تبدیل شده اند، برخلاف تصور خیلی ها که برندسازی رو غول بزرگی با هزینه های هنگفت میدونن من معتقدم برند سازی رو میشه با یک کارت ویزیت ساده رو شروع کرد، آینده شغلی یک کارآفرین به برندی بستگی داره که از خودش بجا میزاره مثل هنری فورد، سواروسکی،  فردیناند پورشه و…

ارزش یک برند چیست؟

ارزش برند بیشتر از محصولات یا خدماتی است که یک شرکت می فروشد. در واقع ارزش برند اهدافی هستند که آن شرکت برایش شکل گرفته و ایستادگی کرده است.  یک راه خوب برای به تصویر کشیدن تعریف ارزش نام تجاری، ارزش یک برند در چشم مصرف کنندگان آن است – زیرا در نهایت، نظر آنها بیشترین اهمیت را دارد.

تاثیر برندینگ بر ارزش محصول

برندسازی فرآیندی است که با ایجاد یک هویت منحصربه‌فرد برای محصول یا خدمات، تصویر مثبتی از آن در ذهن مشتریان ایجاد می‌کند. برندسازی موجب می‌شود که محصول از رقبا متمایز شود و ارزش بیشتری پیدا کند. برندسازی اثرات مثبتی بر میزان فروش دارد، چرا که:

  • برندسازی باعث جذب مشتریان جدید و وفاداری آن‌ها می‌شود. مشتریان به برندهای آشنا و مورداعتماد خود تمایل بیشتری دارند و آن‌ها را به دیگران هم معرفی می‌کنند.
  • برندسازی باعث افزایش قیمت و سود محصول می‌شود. مشتریان حاضرند برای خرید از برندهای معتبر هزینه بیشتری پرداخت کنند، چون احساس می‌کنند که محصول ارزش بالاتری دارد.
  • برندسازی باعث ایجاد تفاوت رقابتی می‌شود. برندسازی موجب می‌شود که محصول در بازار شناخته شود و از نظر کیفیت، امکانات، ارزش و احساسات مشتریان متفاوت از رقبا باشد.

بنابراین، برندسازی اصولی یکی از عوامل مهم موفقیت کسب‌وکارها است که باید به آن توجه کرد. برندسازی نه تنها محصول را بهبود می‌بخشد، بلکه بازار را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد.

بسته اجرایی برند استارتر (۱۲۰ روز)

Dr. Reza Zarini

PHD of Brand managment, Founder and owner of  Zhahoo creative agancy and Brandoxin

رضا زرینی

دکترای برندینگ، مشاور و مجری پروژه های برندسازی

مولف کتاب نام طلایی

افتخار همکاری با

رضا زرینی دکترای برندینگ، مشاور و مجری پروژه های برندسازی
مشاوره تلفنی رایگان tel:02140440125

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.