دروازه ورود بـــــه دنـــیـــای بـــــرنـــدها

دانلود چک لیست انتخاب نام برند

Nameology Check list

چک لیست انتخاب نام برند

یک نام تجاری خوب تنها در صورتی در ذهن مشتریان شما نفوذ میکند و ماندگار میشود که اصول نام شناسی و هویت سازی برند را بدانید و آن را با نیازهای مشتری انطباق داده باشید.

 

جستجو در میان انبوهی از نامهای آشنا و ناآشنای برای کسب و کار سردرگمی را منجر می‌شود که ممکن است روزها بلکه ماه ها به طول انجامد. اگر همهٔ گزینه‌ها رعایت شود احتمالا یک نام زیبا و بدون ریسک خواهید یافت، که نظر شما و مخاطبان برند شما را جلب خواهد کرد.

 

چک لیست انتخاب نام تجاری کمک می‌کند نیاز های اساسی کسب و کارتان را بهتر پیدا کنید و آنها را با هم مقایسه کنید تا شکاف بین نام تجاری مناسب و اسم تصوری (فکر میکنیم مناسب است) را بهتر بشناسید. 

با این چک لیست اطلاعات لازم را در اختیار دارید تا برای مطابقت نام تجاری مطلوب خود با نیازهای مشتریان، بهتر تصمیم بگیرید و برنامه‌ریزی کنید.

DVDR110

این چک لیست توسط رضا زرینی (نیمولوژیست و مشاور برند) طراحی شده است و بصورت رایگان برای دانلود قرار گرفته است، اگر نهایاتا نامهای منتخب نتوانست نظر شما را جلب کند میتوانید کتاب نام طلایی را دانلود کنید و از ۱۴ تکنیک خلق نام تجاری خاص که در کتاب شرح داده شده است استفاده کنید و یک نام تجاری خاص و فوق العاده بسازید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)
پیشنهاد ما به شما:   شش خصوصیت فوق العاده برای نام استارت آپ

مطالب پر بازدید

مطالب مشابه

نامگذاری برند

[vc_row][vc_column][vc_column_text] نام غیر استاندارد را با هیچ تبلیغ خوبی نمی توان در ذهن مشتری جای داد. تبلیغات نوعی هزینه است و هزینه کردن برای یک

توضیحات بیشتر »

هویت بصری برند چیست؟ (بخش دوم)

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”%7B%22default%22%3A%7B%22border-style%22%3A%22solid%22%2C%22border-right-width%22%3A%222px%22%2C%22border-color%22%3A%22%23ff9900%22%7D%7D”] پایه‌های هویت بصری: تایپوگرافی تایپوگرافی همه چیز درباره فونت است که در محتوای برندینگ  استفاده می‌شود. به طور کلی ۴ گونه اصلی تایپوگرافی

توضیحات بیشتر »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *