مشاوره برندینگ و تبلیغات

 1. خانه
 2. /
 3. مشاوره برندینگ و تبلیغات
مشاوره با برنداکسین

مشاوره برندسازی با برنداکسین

اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید دارید، پیشنهاد می کنیم برای برندینگ قوی و شروعی قدرتمند، از کمک مشاورین ما استفاده کنید. برنداکسین با سابقه ۱۴ ساله ی خود در زمینه برندینگ و رشد کسب و کارهای نوپا، کاتالیزوری برای رشد سریع برند شماست.

برای دریافت خدمات مشاوره برندینگ برنداکسین، فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید و منتظر تماس تیم برنداکسین باشید.

مشاوره تبلیغات و برندینگ با برنداکسین

 

جـهت مشــاوره برند، ثبت، خرید و فـروش بــرند آماده بــا مــا در ارتبــاط بــاشیـد:

تــــهران ، بلـــوار فـردوس شــرق، آیـریـک سنتــر شــمـالی

تـلـفـن تمــاس: ۰۲۱۴۰۴۴۰۱۲۵

ایمیل: info@brandoxin.com

طراحی برندینگ

مشاوره برندینگ، راز نهفته رشد شما در دنیای بیزینس

برای اینکه بتوانید در دنیای کسب‌وکار و بیزینس‌تان جزو درخشان‌ترین افراد باشید باید به فکر دریافت خدمات مشاوره برندینگ از یک تیم حرفه‌ای و کاربلد باشید، ما در برنداکسین در خدمت شما هستیم تا بهترین خدمات مشاوره برندینگ را از حرفه‌ ای‌ ترین‌ های این حوزه دریافت کنید و لذت ببرید.

چرا به مشاوره برندینگ نیاز داریم؟ (مشاوره برندینگ چیست)

 برند، در حقیقت هویت کسب‌وکار شما است و به بیزینس شما روح و جان هدیه می‌دهد؛ برای اینکه بتوانید در مسیر کسب‌ و کارتان درخشان شوید و جزو نام‌های برتر شوید، به خدمات مشاوره برندینگ نیاز خواهید داشت، برنداکسین در برندینگ، حرفه‌ای‌ترین خدمات مشاوره برندینگ را به شما ارائه خواهد کرد.

خدمات برنداکسین به شما چیست؟

مسیر برندینگ، یک فرایند پرپیچ و خم است که برای دستیابی به موفقیت در آن، نیاز به دریافت مشاوره حرفه‌ای از کارشناسان این حوزه را دارید، مسیر مشاوره برندینگ برنداکسین به شما به شرح زیر است.

بررسی جنس کسب‌وکار و ارائه ایده

برنداکسین به عنوان یک شرکت حرفه‌ای و کاربلد، در قدم اول برندینگ در کنار شما عزیزان است و با آنالیز دقیق نوع فعالیت کسب‌وکارتان تلاش می‌کند بهترین پیشنهادات را ارائه کند.

مشاوره توسط شرکت برندینگ
درخت خدمات مشاوره برندینگ

شرایط مورد نیاز برای برندینگ

آنالیز رقبای فعال برند

بهترین ایده برای ارائه مسیر برندینگ، آنالیز رقبای فعلی کسب‌ و کار است، ما با بررسی دقیق فعالیت‌های افراد تلاش می‌کنیم تا بهترین استراتژی را به شما پیشنهاد دهیم.

طراحی هویت بصری

در قدم بعد، هویت بصری برند یا لوگو را خلق می‌کنیم، طراحی لوگو حرفه ای برای ایجاد یک فرایند با عنوان برندینگ تقریبا زمان‌بر است و برای ارائه بهترین نتیجه در کنار شما عزیزان هستیم.

بررسی نظر متخصصین

در این مرحله کارشناسان تیم ما با وسواس و دقت بالا تلاش می‌کنند تا فرایند اجرای برندینگ را بررسی کنند، این مرحله از حسیاسیت بالایی برخوردار است و ما برای ارائه بهترین نتیجه در کنار شما هستیم.

اجرای فرایند برندینگ در برنداکسین

اما آخرین مرحله فرایند مشاوره برندینگ، تیم ما اجرای فرایند است، در این مرحله تلاش می‌کنیم تا با داشتن یک دید کلی و آنالی رقبای فعلی بهترین فرایند برندینگ را طراحی و اجرا کنیم.

وظایف مشاور برندینگ چیست؟

مشاور برندینگ تلاش می‌کند تا بررسی دقیقی از فرایند اجرای کار برندینگ از قدم اول تا درخشش برند شما در دنیای کسب‌وکار، همراهی‌تان کند مشاورین برندینگ تیم ما، با آگاهی کامل از جزئیات فرایند کار در کنار شما عزیزان هستند تا بهترین تجربه برندینگ را تجربه کنید.

نقشه راه برندسازی در برنداکسین
تدوین استراتژی برندینگ توسط مشاور برندینگ

شرایط مورد نیاز برای برندینگ

برخی از مهم‌ترین وظایف مشاور برندینگ به شرح زیر است:

انتخاب نام برند، طراحی برندینگ حرفه‌ای، بررسی وضعیت برند، ایده استراتژی آینده برند، تحلیل آینده برند و … تحلیل بازخوردها به اسم برند، برندسازی شخصی، برندسازی شرکتی، ارائه اصول برندینگ صحیح، برآورد هزینه ثبت برند، مشاور تبلیغات و برندینگ، مشاور برندسازی مختص کسب‌ و کار شما.

قیمت مشاوره برندینگ چگونه است؟

برای اطلاع یافتن از قیمت دقیق خدمات مشاوره تبلیغات و برندینگ برنداکسین پیشنهاد می‌شود همین حالا با کارشناسان تیم ما تماس بگیرید تا به صورت دقیق از جزئیات خدمات ما آگاه شوید.

اگر به دنبال یک شرکت برندینگ متعد و حرفه‌ای برای اجرای فرایند برندینگ به شیوه درست و اصولی هستید کمک گرفتن از کارشناسان تیم ما را فراموش نکنید!

برنداکسین تلاش می‌کند تا با ارائه قیمت مشاوره برندسازی در بهترین سطح و ارائه خدمات حرفه‌ترین متخصصین، فرایند برند سازی را برای شما ساده‌تر سازد، از قدم ابتدایی یعنی انجام مشاوره برندینگ تا مشاوره تبلیغات و درخشان سازی نام کسب‌ و کارتان در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

همین حالا برای دریافت مشاوره برندینگ اقدام کنید!

تا دیر نشده برای دریافت حرفه‌ای‌ترین خدمات مشاوره برندینگ جهت درخشان شدن نام کسب‌وکارتان در دنیای بیزینس، اقدام کنید ما برای یک تجربه برندینگ حرفه‌ ای در کنار شما عزیزان هستیم.

تبلیغات یکی از موثرترین راه ها در برندینگ

هنگام توسعه یک نام تجاری، مهم است که مطمئن شوید استراتژی‌های بازاریابی و برندسازی شما موثر هستند. خوشبختانه در حال حاضر، مجموعه‌هایی وجود دارند که می‌توانند به شما در این مورد کمک کنند و باعث شوند که در برندسازی موفق باشید. درواقع، دریافت خدمات از شرکت برندینگ یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود شناخت برند و آگاهی از آن است.

ما در این مقاله قصد داریم با به‌صورت مفصل شما را با اهمیت مشاوره برندینگ آشنا کنیم و از این طریق، به شما کمک کنیم که برای بهبود تصویر برند کسب‌وکار شخصی خود اقدامات لازم را انجام دهید. بنابراین، اگر می‌خواهید در این مورد بیشتر بدانید با ما در ادامه همراه باشید.

مشاوره برندینگ چیست؟

مشاوره برند، خدماتی است که در آن از طریق تجزیه‌وتحلیل، ارائه راه‌حل و روش‌های بازاریابی عمومی، به شرکت‌ها کمک می‌شود که کسب‌وکار خود را به دیگران بشناسانند و اعتبار عمومی خود را توسعه دهند. مشاوران برند اغلب این کار را از طریق تجزیه‌وتحلیل برند و مشاهده عملکرد آن، در مقایسه با عملکرد رقبا انجام می‌دهند.

مشاوران برند که به آن‌ها استراتژیست‌های برند نیز گفته می‌شود به کسب‌وکارهای مختلف، استراتژی‌های برندسازی موثرتری را برای جذب مخاطبان هدف و افزایش آگاهی از برند و شهرت عمومی آن ارائه می‌دهند. بنابراین، دریافت خدمات از شرکت برندینگ، نقش بسیار مهمی در افزایش موفقیت کسب‌وکار شما دارد.

وظایف شرکت برندینگ چیست؟

شرکت برندینگ بسته به نیازها و اهداف یک کسب‌وکار، نقش‌های مختلفی را ایفا می‌کند و وظایف متعددی را انجام می‌دهد. برخی از وظایف مشاور برندینگ در هنگام ارائه خدمات مشاوره برندینگ در ادامه مطرح شده‌اند.

تحقیقات بازار

یکی از اصلی‌ترین کارهایی که مشاوران برند انجام می‌دهند این است که بازار را به‌صورت موثری، تجزیه‌وتحلیل کنند. این امر شامل تحقیق در مورد مشتریان می‌شود تا ببینند که مخاطبان به شهرت کنونی و روش‌های بازاریابی شما پاسخ می‌دهند. علاوه بر این، مشاوران در مورد رقبای شما تحقیق می‌کنند تا عملکرد شما در برابر این رقبا را بررسی کنند. به‌طورکلی، خدمات مشاوره برند در زمینه تحقیقات بازار شامل موارد زیر می‌شود:

 • تحقیق و تجزیه‌وتحلیل کلمات کلیدی برند
 • درک رسانه‌های اجتماعی کنونی برند و حضور آنلاین آن
 • تجزیه‌وتحلیل جایگاه فعلی برند در بازار
 • ایجاد پرسونای کاربر یا خریدار به‌منظور کمک به برند برای درک مشتریان هدف خود
 • ارائه بازخورد در ارتباط با استراتژی‌ها یا اهداف بازاریابی فعلی

ارزیابی کسب‌وکار

گاهی اوقات ارزیابی کسب‌وکار با تحقیق در مورد شرکت و رقبای آن لازم و ملزوم یکدیگرند. بااین‌حال، مشاوران برند می‌توانند با استفاده از اصول برندینگ، به کسب‌وکارها کمک کنند تا برند خود را به‌صورت کامل بررسی کنند و متوجه شوند که مخاطبان به برند آن‌ها چگونه واکنش نشان می‌دهند.

در این شرایط، مشاوره برند شامل بررسی وب‌سایت، رسانه‌های اجتماعی و حضور آنلاین یک برند می‌شود که این امر از طریق ارزیابی مواردی مثل تعامل در رسانه‌های اجتماعی، بازدیدکنندگان وب‌سایت، نرخ کلیک و نرخ تبدیل انجام می‌شود. پس از تکمیل ارزیابی کسب‌وکار، شرکت برندینگ می‌تواند در ارتباط با عملکرد جاری کسب‌وکار، توصیه‌هایی را ارائه کند.

خلق محتوا

مشاوره برندینگ گاهی اوقات به کسب‌وکارها کمک می‌کند که با خلق محتوا، سبک، صدا و لحن برند خود را توسعه دهند. یکی از راه‌های فوق‌العاده برای افزایش آگاهی از برند و جذب مخاطب برای آن، خلق و بازاریابی محتوایی است. این امر به این دلیل اتفاق می‌افتد که محتوا اطلاعات مفیدی را در اختیار مشتریان شما قرار می‌دهد و می‌تواند دانش آن‌ها را در مورد زمینه کاری شرکت شما افزایش دهد.

وقتی افراد از طریق محتوای کسب‌وکار شما اطلاعات مفیدی کسب می‌کنند، رضایت و وفاداری آن‌ها نسبت به برند کسب‌وکار شما افزایش پیدا می‌کند. این امر باعث می‌شود که مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شما سر بزنند یا از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی با کسب‌وکار شما تعامل بیشتری داشته باشند. شرکت برندینگ و مشاور تبلیغات می‌توانند در زمینه خلق انواع محتوا به شما کمک کنند که برخی از این انواع عبارت‌اند از:

 • مقالات
 • کتاب‌های الکترونیکی
 • پادکست‌ها
 • اینفوگرافیک
 • فیلم‌ها و انیمیشن‌ها

توسعه استراتژی

شرکت‌های برندینگ پس از انجام تحقیقات بازار و ارزیابی کسب‌وکار می‌توانند استراتژی‌های مناسبی را در اختیار شما قرار دهند تا از طریق آن‌ها کسب‌وکار خود را توسعه دهید و شهرت برندتان را افزایش دهید. برای مثال، اگر مشاور تبلیغات و برندینگ متوجه شود که بیشتر مشکلات یا چالش‌های شما در صفحات رسانه‌های اجتماعی کسب‌وکار است، می‌تواند به شما کمک کند که اهداف معقول‌تر و قابل‌اندازه‌گیری‌ای را برای رسانه‌های اجتماعی کسب‌وکار خود تعریف کنید.

این امر می‌تواند شامل بهبود تعامل میان برند و مشتریان در رسانه‌های اجتماعی می‌شود. از سوی دیگر، مشاوره برندینگ می‌تواند به توسعه هدف، ماموریت‌ها و ارزش‌های یک برند کمک کند و در این زمینه استراتژی‌هایی را مشخص کند.

توسعه هویت بصری

یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه مشتریان به‌سرعت برند شما را بشناسند این است که بر روی توسعه هویت بصری برند خود کار کنید. مشاوره برندینگ با ارائه خدماتی مثل انتخاب نام برند، توسعه لوگوی برند و همچنین بهبود طرح، رنگ و سبک بصری کلی آن در این زمینه به شما کمک زیادی می‌کند.

برخی از شرکت‌های برندینگ ممکن است به کسب‌وکارها کمک کنند تا عناصر بصری هویت خود را توسعه دهند و از سوی دیگر، اثربخشی این عناصر را بر روی مخاطبان هدف آزمایش کنند. از این طریق، کسب‌وکارها از این موضوع آگاه می‌شوند که با تغییرات انجام‌شده در هویت بصری خود می‌توانند مشتریان هدف را جذب کنند یا خیر. توسعه هویت بصری کسب‌وکار شامل طراحی برندینگ، طراحی وب‌سایت و محتوا، ارائه مشاوره تبلیغات و استفاده از امکانات بازاریابی است.

چرا استفاده از خدمات مشاوره برندینگ مهم است؟

راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی می‌تواند بسیار استرس‌زا باشد. در این شرایط، ابعاد مختلفی نیاز به مدیریت دارند که اگر بخواهید همه این موارد را خودتان مدیریت کنید، ممکن است نتیجه معکوس دریافت کنید و کسب‌وکارتان آسیب جدی ببیند. به همین دلیل، استفاده از خدمات شرکت برندینگ یا مشاوره برندینگ می‌تواند یک دارایی مهم برای کسب‌وکار شما باشد. در ادامه با مزایای استفاده از این خدمات آشنا می‌شوید.

افزایش موفقیت کسب‌وکار

مروزه کسب‌وکارها با چالش‌های بسیار زیادی در زمینه تعامل با مخاطبان و متمایز شدن با رقبا مواجه هستند. این در حالی است که مشاوره برندینگ با ارائه خدماتی در زمینه اسم برند، طراحی لوگو، بهبود وب‌سایت، تقویت حضور در رسانه‌های اجتماعی و غیره می‌تواند به شما کمک کند که با مشتریان کسب‌وکار خود تعامل بهتری داشته باشید و به‌صورت مداوم در رقابت با سایر شرکت‌ها حضور داشته باشید.

تجربه در زمینه تکنولوژی‌ها و روش‌های متعدد

اگر می‌خواهید از استراتژی‌های دیجیتال و تکنولوژی‌های نوظهور برای کسب‌وکار خود استفاده کنید، بهترین گزینه برای شما استفاده از خدمات شرکت‌های برندینگ است. این شرکت‌ها با ارائه استراتژی‌های جامع برندسازی شخصی و برندسازی شرکتی، دامنه برند کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهند و باعث می‌شوند که مخاطب‌ها در پلتفرم‌های مختلف با برند شما ارتباط برقرار کنند.در این شرایط، شرکت برندینگ اطمینان حاصل می‌کند که پیام‌های برند شما در پلتفرم‌های مختلف جذاب هستند و همچنین با یکدیگر همسو هستند. این امر درنهایت، باعث شناخت بیشتر برند شما در میان مخاطبان می‌شود.

رویکرد تازه

بسیاری از کسب‌وکارها به‌خصوص کسب‌وکارهای معتبر ممکن است تنها به یک روتین خاص پایبند بمانند و درنتیجه، مانع از توسعه خود شوند. این در حالی است که شرکت‌ های برندینگ نسبت به نیازهای مخاطبان بسیار انعطاف‌پذیر هستند و می‌توانند باعث شوند که طرز تفکر شما تغییر کند و درنتیجه، در بازار رقابتی، پیشرفت فزاینده‌ای داشته باشید. درواقع، مشاوره برندینگ می‌تواند کلید تقویت استراتژی برندینگ خلاقانه و نوآورانه باشد.

دسترسی بهتر به منابع

آژانس‌ های برندینگ اغلب فهرستی از مخاطبان مختلفی را دارند که در گذشته با آن‌ها کار کرده‌اند. به همین دلیل، آن‌ها می‌توانند استراتژی‌های مختلف برندسازی را بسیار آسان‌تر اجرا کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند با هزینه کمتری به ابزارها و امکانات لازم برندینگ دست پیدا کنند زیرا ممکن است با تامین‌کنندگان خاصی، ارتباط داشته باشند. این امر باعث می‌شود که در بلندمدت در هزینه‌ها و زمان شما صرفه‌جویی زیادی اتفاق بیفتد و همچنین، هزینه ثبت برند کسب‌وکار شما کاهش پیدا کند.

چگونه بهترین شرکت برندینگ را انتخاب کنید؟

ازآنجایی‌که در حال حاضر، شرکت‌های مختلفی در زمینه ارائه خدمات مشاوره برندینگ وجود دارند، انتخاب شرکت مناسب از میان آن‌ها می‌تواند بسیار دشوار و چالش‌برانگیز باشد. بااین‌حال، شما می‌توانید با استفاده از چند روش، بهترین شرکت برندینگ را انتخاب کنید و از آن مشاوره دریافت کنید. به یاد داشته باشید که تنها ملاک شما برای انتخاب شرکت مناسب برای برندینگ نباید قیمت مشاوره برندسازی باشد و مهم است عوامل دیگری را نیز در نظر بگیرید. در ادامه با روش‌های انتخاب بهترین مشاور برندینگ آشنا می‌شوید.

اطمینان حاصل کنید که شرکت برندینگ، کسب‌وکار شما را درک می‌کند

قبل از دریافت خدمات از یک شرکت متخصص در زمینه برندینگ لازم است مطمئن شوید که این شرکت، کسب‌وکار شما را درک می‌کند و از سوی دیگر، می‌داند که چه کاری می‌خواهد انجام دهد. اگر آژانس برندینگ نتواند کسب‌وکار و برند شما را به‌خوبی درک کند، ممکن است به شما پیشنهاد‌هایی ارائه دهد که درنهایت، بر مخاطبان هدف شما تاثیری نگذارد و حتی باعث ضربه زدن به کسب‌وکار شما شود.

یکی از مهم‌ترین نکات در این شرایط توجه به برداشت‌های اولیه است. به این موضوع دقت کنید که شرکت برندینگ چه دیدگاهی نسبت به شرکت یا کسب‌وکار شما دارد و از سوی دیگر، مشاور برندینگ نسبت به همکاری با شما هیجان‌زده است یا در این مورد نامطمئن است. مهم است مشاوری را انتخاب کنید که برای کار با برند شما و کمک به توسعه آن مشتاق است.

سابقه و تجربه شرکت برندینگ را بررسی کنید

بررسی سوابق و تجارب یک شرکت ارائه‌دهنده مشاوره برندسازی به شما کمک می‌کند که از قابلیت‌های این آژانس برندینگ آگاه شوید. بنابراین، مهم است که در مورد شرکت‌های قبلی‌ای که آژانس با آن‌ها کار می‌کرده است و همچنین، وظایفی که انجام می‌داده است سوال کنید. همچنین، لازم است بررسی کنید که آیا شرکت برندینگ از نتایج فعالیت‌های خود نمونه فیزیکی دارد یا خیر. در این صورت می‌توانید موفقیت شرکت موردنظر را در ارائه خدمات برندینگ بررسی کنید.

نحوه تعامل شرکت برندینگ را بررسی کنید

مهم است بررسی کنید که مشاور برندینگ موردنظر شما چقدر به تماس‌های تلفنی و ایمیل‌ها زود پاسخ می‌دهند و همچنین، چقدر اطلاعات در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال، آیا شرکت در مورد استراتژی‌های خود به‌صورت مفصل با شما صحبت می‌کند یا تنها توضیحاتی کوتاه را ارائه می‌دهد. بنابراین، اگر در مورد سبک ارتباطی شرکت برندینگ نامطمئن هستید، ممکن است بهتر باشید به دنبال شرکت دیگری باشید.

فرایند کار شرکت برندینگ را درک کنید

وقتی با مشاور برندسازی صحبت می‌کنید، مهم است در مورد جریان کار او سوال کنید و فرایند کاری او را بهتر درک کنید. در این صورت می‌توانید متوجه شوید که او چگونه می‌تواند نتایج مثبت را برای برند شما تضمین کند و همچنین از داده‌ها و تجزیه‌وتحلیل اطلاعات چگونه برای به دست آوردن نتایج مطلوب استفاده می‌کند. با توجه به همین موارد است که قیمت مشاوره برندینگ می‌تواند در میان شرکت‌های مختلف، متفاوت باشد.

درنهایت، اگر به دنبال توسعه برند و شهرت عمومی کسب‌وکار خود هستید، استفاده از خدمات مشاوره برندینگ می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. شرکت برندینگ با استفاده از روش‌های مختلف و با انجام اقدامات متعدد به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا با رقبای خود رقابت موثری داشته باشد، مخاطبان هدف را جذب کند و هویت منحصربه‌فردی نیز داشته باشد.

بااین‌حال، مهم است در هنگام انتخاب شرکت ارائه‌دهنده مشاوره برندینگ، به نکات مختلفی مثل تجربه و سابقه شرکت و همچنین، نحوه تعامل آن توجه کنید تا درنهایت، مناسب‌ترین شرکت برندینگ را انتخاب کنید.

سوالات متداول

مشاوره برندینگ چیست؟

مشاوره برند یک نوع خدمات است که از طریق تجزیه‌وتحلیل برند و بررسی عملکرد برند در برابر رقبا به کسب‌وکارها کمک می‌کند محصولات یا خدمات خود را بهتر به فروش برسانند.

شرکت برندینگ چه نقش‌هایی را ایفا می‌کند؟

شرکت برندینگ خدمات مختلفی ازجمله تحقیقات بازار، خلق محتوا، بهبود تعامل برند با مخاطبان و غیره را ارائه می‌دهد تا از این طریق، آگاهی از برند را در مخاطبان افزایش دهد و درنهایت، باعث فروش بهتر محصولات برند شود.

مزایای استفاده از خدمات مشاوره برند چیست؟

استفاده از مشاوره برند به کسب‌وکارها کمک می‌کند که رویکرد تازه‌ای نسبت به استراتژی‌های تبلیغات پیدا کنند، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند و درنهایت، احتمال موفقیت خود را در بازار افزایش دهند.

شرکت‌های برندینگ چگونه می‌توانند هویت بصری برند را بهبود ببخشند؟

این شرکت‌ها می‌توانند با ارائه خدماتی مثل طراحی لوگو، طراحی وب‌سایت و مشخص کردن سبک بصری کلی برند، هویت بصری کسب‌وکارها را بهبود ببخشند.

چگونه می‌توان بهترین شرکت برندینگ را انتخاب کرد؟

برای انتخاب شرکت برندینگ مناسب مهم است شرکتی را انتخاب کنید که کسب‌وکار شما را به‌خوبی درک کند، استراتژی‌های مشخصی برای بهبود کسب‌وکار شما داشته باشد و بتواند وضعیت آینده کسب‌وکار را برای رسیدن به موفقیت به تصویر بکشد.

۴.۷/۵ - (۹ امتیاز)

۴ دیدگاه. Leave new

 • دکتر حمیدرضایی
  ۱۴۰۱-۰۶-۰۵ ۱۲:۲۴

  سلام خسته تباشید
  هزینه مشاوره هاتون به چه صورته ممنون میشم بفرمایید

  پاسخ
  • پگاه گودرزی
   ۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۲۱:۵۴

   جهت دریافت کاتالوگ و تعرفه خدمات با این شماره ها تماس بگیرید:
   ۰۹۱۹۲۷۲۷۹۴۰
   ۰۲۱۴۰۴۴۰۱۲۶

   پاسخ
 • محمودی کیا
  ۱۴۰۱-۰۷-۱۸ ۲۱:۵۵

  سلام وقتتون بخیر هزینه مشاوره هاتون رو ممنون میشم بفرمایید؟
  در حال حاضر شما رو کسی رو به مجموعه ما معرفی کرده؛ اینکه افراد معرف میشن و در کامنت ها زیاد تعریف تون رو میشنویم و می خونیم امیدوار کننده ست؛ اما ما هم کامنت میگذاریم تا یقین پیدا کنیم ممنون از مجموعه شما

  پاسخ
  • پگاه گودرزی
   ۱۴۰۱-۰۹-۱۳ ۲۱:۴۰

   درود و وقت بخیر
   اینکه دوستان نظر لطف به مجموعه ما دارند باعث دلگرمی هست و ممنونم که شما این انرژی مثبت را منتقل می کنید.
   برای اطلاع از جزییات خدمات ما لطفا با این شماره با ما در تماس باشید.
   ۰۹۱۹۲۷۲۷۹۴۰
   ۰۲۱۴۰۴۴۰۱۲۶

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست