استراتژی برند و ارزش آن

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”۱/۲″][us_image image=”۷۵۵۸۳″ size=”full”][/vc_column][vc_column width=”۱/۲″][vc_column_text]

استراتژی برند

استراتژی برند یعنی تعیین اینکه چه چیز را، چگونه، در کجا، و به چه کسی ارائه می‌کنید. به عبارت دیگر یعنی برنامه‌ی شما برای انتقال پیام برند‌تان، جایی که تبلیغات خود را ارائه می‌کنید.کانال‌های توزیع، آنچه در قالب کلمات و تصاویر منتشر می‌کنید. همگی بخشی از استراتژی برند هستند.

برندینگ استراتژیک به شکلی پایدار، منجر به شکل‌گیری یک برند قدرتمند می‌شود.به معنای ارزش افزوده‌ی بیشترِ محصولات و خدمات کسب‌وکار شما است که

به شما امکان می‌دهد در مقایسه با موارد مشابه موجود، قیمت بالاتری برای محصولات و خدمات خود در نظر بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”۱/۲″][vc_column_text]

کوکاکولا در مقابل سایر نوشابه‌های رایج مثالی روشن در این باره است. چون کوکاکولا یک برند قدرتمند است، قیمت بالاتری برای محصولاتش تعیین می‌کند؛ مردم هم حاضرند این قیمت را بپردازند.

ارزش افزوده‌ای که ارزش ویژه‌ی با خود به همراه دارد، معمولا ناشی از باور به کیفیت برتر و دل‌بستگی‌های احساسی است. مثلا نایکی (Nike) با پیوند دادن محصولاتش به ستارگان ورزشی، انتظار دارد با استراتژی برند مشتریانش تعلقات احساسی خود را نسبت به ستارگان با خرید محصولات نایکی ارضا کنند. طرح و شکل کفش‌های نایکی تنها دلیل به فروش رفتن آنها نیست.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”۱/۲″][us_image image=”۷۵۵۸۲″ size=”full”][/vc_column][/vc_row]

امتیاز شما
پیشنهاد ما به شما:   چگونه می توان یک برند موفق ساخت؟ از برندهای موفق جهان درس بگیرید!

مطالب پر بازدید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *