مـــا بـــرای شــمـا یک بـــرند جــاودانــه طراحی می کنیم

طراحی لوگو از قدم‌های اولیه خلق یک کسب‌وکار است، اگر دقت و تخصص کافی در فرایند طراحی لوگو در نظر نگرفته شود ممکن است در آینده مجبور به پرداخت میلیون‌ها هزینه برای ریبرندینگ شوید!

مزیت های یک لوگوی خاص و خلاقانه

samsung

سال ۱۹۹۳ شرکت سامسونگ، بیش از ۶۰ میلیون دلار برای ریبرندینگ خود هزینه کرد؛ اما چنین هزینه ای نایکی نکرد! چون…

nike

نایک از روز اول یک لوگو خاص داشت، زیبا ساده و خلاقانه

 لوگوهای ساده و مینیمال به سرعت در ذهن مخاطبان برند جایگاه پیدا می‌کنند

لوگوهایی که مانند نایک، اپل و بنز که کانسپتی زیبا در نهاد خود دارند هوشمندی برند را برای مخاطب تداعی می‌کند

لوگوهایی که اورجینال طراحی میشوند به راحتی ثبت میشوند و مدعی ندارند

لوگوهای غیرحرفه ای هزینه ای زیادی روی دست شما خواهند گذاشت.

برایتان لذت بخش خواهد بود وقتی دیگران از لوگوی شما تعریف می کنند و دوستش دارند

لابه‌لای هزاران رقیب خاکستری این شمایید که مثل الماس میدرخشید

DVDR110

در طراحی لوگو زیبایی و جذابیت را از ما بخواهید

۰ +
طراحی برند
۰ +
طراحی برند بوک
K ۱
مشاوره برندینگ
K ۰
ساعت تجربه

چگونه انجامش میدهیم؟

ابزارش را داریم

تسلط بر هنرهای تجسمی نرم افزارهای مرتبط

دانش آن را داریم

۲۱ سال تحقیق، تجربه و پژوهش در مورد برندسازی

اصول برندینگ

مدیریت برند و اصول برندسازی را میدانیم

تیم خلاقیت ژاهو

و به شبکه گسترده از افراد خلاق دسترسی داریم

برای داشتن لوگوی حرفه ای و خاص

از کجا شروع کنیم؟
اول جواب این سوال را پیدا کنید: بیزینس من تا ۵ سال آینده چقدر رشد خواهد کرد؟

بیزینس کلاس

سه دسته اصلی کسب و کار از لحاظ گستردگی و بزرگی

CLASS A

هلدینگ و شرکت بزرگ

شرکت های که ۱۵۰ الی ۵۰۰۰ نیرو دارند و فعالیت آنها بین المللی است

CLASS B

بیزینس متوسط

شرکت های که ۲۰ الی ۱۵۰ نیرو دارند و فعالیت آنها بین استانی یا کشوری است

CLASS C

بیزینس کوچک

شرکت های که ۱الی ۵۰ نیرو دارند و فعالیت آنها محدود است

DVDR110

پلن مناسب را انتخاب کنید

با توجه به جدول بالا و گستردگی بیزینس خود یکی از پلن های زیر را انتخاب کنید

PLAN A

بیزینس بزرگ

این بیزینس ها  یک لوگوی حرفه، خاص و قدرتمند می‌خواهند تا در برابر رقبای قدرتمند خود، شانس موفقیت بیشتری داشته باشند، پیشنهاد میشود قبل از شروع مشاوره بگیرید.

PLAN B

بیزینس متوسط

لوگوهای مناسب برای این بیزینس ها باید قابلیت ثبت و همچنین توان مقابله با رقبای هم سطح خود را داشته باشد پیشنهاد میشود قبل از شروع مشاوره بگیرید

PLAN C

بیزینس کوچک

اگر مالک یک کسب و کار شخصی یا شرکت کوچک هستید نیازی نیست که یک لوگوی خاص با هزینه ای بالا داشته باشید، چنانچه علامت شما بین رقیبانتان خاص باشد کافیست.

Ravand 01 1
DVDR110

تیم طراحی ژاهو

بیست سال تجربه، تحقیق و تمرکز بر برندسازی

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نوع کسب کار
DVDR110

نمونه کارهای طراحی لوگو و برند

DVDR110
DVDR110

ضمانت کار ما چیست؟

پیشرفت کار منوط به رضایت مشتری است.

 

در صورت عدم رضایت از روند کار

هزینه ای پرداخت نمی کنید.

 

 

 

 

مشاوره رایــگان      ۰۹۱۹-۲۷-۲۷-۹۴۰

DVDR110

مشتریان ما

DVDR110

لوگو بخشی ضروری از هویت هر برند محسوب می‌شود و اغلب اولین چیزی است که مشتری بالقوه می‌بیند. به همین دلیل، استفاده از لوگویی که از رقبا متمایز باشد اهمیت زیادی دارد. بااین‌حال، سوال اینجاست که هزینه طراحی لوگو باید چقدر باشد؟ مانند سایر هزینه‌های کسب‌ و کار مهم است که هزینه طراحی لوگو حرفه ای را با کیفیت و ارزشی که به دست می‌آورید بسنجید.

ما در اینجا به شما در تعیین هزینه لازم برای طراحی لوگو برندتان کمک می‌کنیم تا بتوانید درنهایت، برای طراحی لوگوی برند بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین تصمیم را بگیرید. بنابراین، اگر می‌خواهید در این مورد بیشتر بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

لوگو چیست و چرا مهم است؟

لوگو یک تصویر گرافیکی است که برای شناسایی یک شرکت یا محصول مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازنظر فنی نیز، لوگو یک تصویر گرافیکی است که سایز آن می‌تواند به اندازه موردنیاز تغییر کند و درعین‌حال، کیفیت آن کاهش پیدا نکند. همچنین، مهم است که با تغییر سایز، معنای خود را از دست ندهد. لوگو کاملا منحصربه‌فرد است و در هر پلتفرمی قابل‌استفاده است. علاوه بر این، هزینه طراحی لوگو با هزینه ثبت برند متفاوت است. طراحی لوگو حرفه ای می‌تواند فواید زیر را به همراه داشته باشد:

 • شناساندن برند
 • متمایز کردن برند از رقبا
 • اعتبار بخشیدن به برند
 • نشان دادن ماهیت برند

چه عواملی بر روی هزینه طراحی لوگو تاثیر می‌گذارند؟

لوگو بخشی جدایی‌ناپذیر از تصویر یک برند است که وقتی مخاطبان با این لوگو، برند شما را می‌شناسند، تغییر آن می‌تواند دشوار باشد. به همین دلیل، مهم است که طراحی لوگو حرفه ای در همان اولین بار به‌خوبی انجام شود. به همین دلیل، قطعا طراحی لوگو ارزش هزینه کردن را دارد. بااین‌حال، هزینه و تعرفه طراحی لوگو چقدر است؟ پاسخ این سوال به عوامل مختلف بستگی دارد. در ادامه با این عوامل آشنا می‌شوید.

 

 

انتخاب طراح

انتخاب‌های زیادی در این مورد وجود دارد که چه کسی لوگوی برندتان را طراحی کند. شما می‌توانید از یک طراح گرافیک مستقل بخواهید که لوگو را طراحی کند یا می‌توانید طراحی لوگو حرفه ای را به یک شرکت برندینگ بدهید. همچنین می‌توانید خودتان این امور را به دست بگیرید و از یک الگوی آنلاین لوگو استفاده کنید.

مسیری که انتخاب می‌کنید درنهایت تعیین می‌کند که چقدر باید برای طراحی برند و طراحی لوگو شرکت صرف کنید. این امر همچنین بر کیفیت لوگویی که به دست می‌آورید تاثیر می‌گذارد. علاوه بر این، هزینه طراحی لوگو حرفه ای در تهران ممکن است با سایر شهرها متفاوت باشد.

تعداد درخواست ویرایش

در این شکی نیست که وقتی لوگویی را برای برند خود انتخاب می‌کنید، باید ۱۰۰ درصد از آن راضی باشید. گاهی اوقات به دلایل مختلف ازجمله سوءتفاهم‌ها، انتظارات غیرواقعی یا کمال‌گرایی، لوگویی که طراح به شما ارائه می‌دهد نیاز به ویرایش‌هایی دارد. در این شرایط، هرچقدر ویرایش‌های بیشتری را درخواست کنید درنهایت هزینه و قیمت طراحی لوگو بیشتر می‌شود. بنابراین، بهتر است که قبل از شروع طراحی لوگو، با طراح به‌طور کامل صحبت کنید تا مطمئن شوید که طراح دقیقا آنچه می‌خواهید را درک کرده است.

عناصر تمثیلی

برخی از لوگوها تنها طرح‌هایی ساده مثل طراحی لوگو تایپ هستند اما برخی از آن‌ها ممکن است پیچیده‌تر باشند. اگر می‌خواهید در لوگو عناصر تمثیلی متعددی استفاده شود، طبیعتا طراحی لوگو اسم به کار بیشتری نیاز دارد و این بدین معنی است که هزینه طراحی لوگو می‌تواند افزایش پیدا کند. بنابراین، هزینه طراحی لوگو ساده مطمئنا کمتر از هزینه طراحی لوگو پیچیده است.

تعداد گزینه‌ها

اگر در مورد لوگویی که می‌خواهید با شک و تردید روبرو هستید، می‌توانید از طراح بخواهید که چند لوگو را برای شما طراحی کنید تا درنهایت، بتوانید از میان آن‌ها بهترین لوگو را انتخاب کنید. اگرچه این روش، یک روش معمول است اما می‌تواند هزینه ی طراحی لوگو را افزایش دهد.

زمان

اگر راه‌اندازی شرکت بسیار نزدیک باشد و شما هنوز یک لوگو نداشته باشید، ممکن است نیاز به طراحی فوری لوگو داشته باشید. در این شرایط و با توجه به کمبود زمان، لازم است هزینه بیشتری صرف کنید تا لوگو به‌موقع آماده شود.

طراحی لوگو توسط شرکت برندینگ چه مزایایی دارد؟

اگرچه برای طراحی لوگو، انتخاب‌های متعددی وجود دارد اما در این میان استفاده از خدمات طراحی لوگوی شرکت‌ های برندینگ می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد که در ادامه با این مزایا آشنا می‌شوید.

خلاقیت

شرکت‌های برندینگ متشکل از چندین طراح بااستعداد هستند که همه آن‌ها تحصیل‌کرده و مشتاق به طراحی هستند. آن‌ها با کسب‌وکار شما و مخاطبان و رقبای آن آشنا می‌شوند. آن‌ها متوجه می‌شوند که شما برای طراحی لوگو تجاری به چه مواردی علاقه‌مند هستید و به چه مواردی علاقه‌مند نیستید. لوگو حرفه‌ای چیزی فراتر از زیبا بودن یا طراحی لوگو نوشتاری است.

طراحی لوگو حرفه ای نیاز به تحقیق، داشتن دانش رنگ، شکل و تایپوگرافی دارد. اعضای یک تیم طراحی خلاق می‌توانند یکدیگر را به چالش بکشند تا درنهایت، بهترین لوگو را برای اسم برند خلق کنند. آن‌ها خود را به‌جای مشتری می‌گذارند و سعی می‌کنند لوگو را از چندین دیدگاه مختلف در نظر بگیرند.

اصالت

لوگو لازم نیست پیچیده باشد یا بیش‌ازحد طراحی شده باشد. همچنین، نیازی نیست که پرزرق‌وبرق باشد. لوگو باید معتبر باشد، صدا داشته باشد و لازم است پیام مناسب را به فرد مناسب برساند. یافتن این پیام مناسب و همچنین فرد مناسب، کاری است که یک شرکت برندینگ می‌تواند آن را انجام دهد.

 

 

 

طراحی هوشمندانه و کاربردی

داشتن لوگویی که از لوگوی بقیه متمایز باشد، روزبه‌روز سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. در مقابل، شرکت برندینگ می‌تواند با بررسی مداوم روندها، تکنیک‌های جدید در چاپ و وب به شما کمک کند که برندتان بالاتر از سایر برندها قرار گیرد. شرکت‌های برندینگ می‌توانند لوگویی را برای برند شما طراحی کنند که منحصربه‌فرد باشد و شبیه به سایر لوگوها نباشد. درواقع، آن‌ها تحقیقات گسترده‌ای انجام می‌دهند تا مطمئن شوند لوگویی که به دستتان می‌رسد تنها متعلق به برند شماست.

علاوه بر این، شرکت برندینگ به شما می‌آموزد که برای حفظ ظاهر حرفه‌ای برند خود، چگونه از لوگوی طراحی‌شده استفاده کنید. این امر به شما کمک می‌کند که هویت ثابتی برای برند خود ایجاد کنید و یکپارچگی برند خود را حفظ کنید تا برندتان در هر شرایطی قابل‌تشخیص باشد.

ثبات

شرکت برندینگ نه‌تنها می‌تواند به شما کمک کند که لوگوی منحصربه‌فردی برای برند خود داشته باشید، بلکه می‌تواند به برند کسب‌وکار شما کمک کند که در همه کانال‌هایی که مخاطبان در آن حضور دارند، ثبات داشته باشد. این کانال‌ها شامل رسانه‌های اجتماعی، امضای ایمیل، محیط اداری و حتی بسته‌بندی محصولات می‌شوند. داشتن برندی باثبات، حس اعتماد و اطمینان را به مشتریان القا می‌کند.

تعادل استراتژیک

در مورد طراحی لوگو، گاهی اوقات آنچه شما دوست دارید با آنچه مخاطبان برند به آن علاقه دارند متفاوت است. در این شرایط، شرکت‌های طراحی لوگو، می‌توانند میان علایق شما و مخاطبان تعادل ایجاد کنند و به‌این‌ترتیب، لوگویی را طراحی کنند که نه‌تنها برای شما مطلوب است، بلکه می‌تواند موردتوجه مخاطبان نیز قرار بگیرد.

فرایند طراحی لوگو شامل چه مراحلی است؟

یکی از دلایل بیشتر بودن هزینه طراحی لوگو توسط شرکت مشاوره برندینگ و افراد حرفه‌ای این است که آن‌ها برای خلق لوگو از یک فرایند عبور می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که بهترین لوگوی ممکن را برای شما طراحی کرده‌اند. فرایند طراحی لوگو حرفه ای شامل مراحل زیر است:

 1. ایجاد بریف طراحی لوگو
 2. تحقیق در مورد کسب‌وکار و رقبای آن
 3. ترسیم ایده لوگو
 4. بازاندیشی در مورد لوگو
 5. ارائه لوگو و اصلاح آن در صورت نیاز
 6. رونمایی و معرفی لوگو به بازار

پس از اتمام طراحی لوگو حرفه ای باید چه فایل‌هایی به شما ارائه شوند؟

پس از تکمیل طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ و در پایان پروژه طراحی لوگو حرفه ای لازم است فرد یا شرکت طراح، فایل‌های زیر را به شما ارائه دهد:

 • طرح رنگی لوگو در قالب وکتور
 • طرح سیاه‌وسفید لوگو با فرمت وکتور
 • فایل لایه باز یا قابل‌ویرایش لوگو (با فرمت ایلاستریتور یا eps)
 • راهنمای سبک (ترکیب فونت‌ها، رنگ‌ها و غیره)

چگونه بهترین خدمات طراحی لوگو حرفه ای را انتخاب کنید؟

پس از اینکه انتخاب نام برند را انجام دادید و تصمیم گرفتید برای طراحی لوگو اقدام کنید مهم است که در انتخاب طراح لوگو به ۱۰ مورد مهم توجه کنید. این موارد عبارت‌اند از:

 • موفقیت‌ها و تجارب ثابت‌شده
 • ·       شواهد مثبت
 • ·       فرایند دقیق طراحی
 • ·       جوایز دریافت شده و آثار منتشرشده
 • ·       نمونه کارهای قوی
 • ·       طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب
 • ·       ارتباطات
 • ·       خدمات مشتریان عالی
 • ·       حرفه‌ای بودن کسب‌وکار
 •     مناسب بودن سوالاتی که پرسیده می‌شود

درنهایت، اگرچه شرکت‌ها و افراد زیادی وجود دارند که خدمات طراحی لوگو حرفه ای انجام می‌دهند اما مهم است که علاوه بر هزینه طراحی لوگو، ملاک‌های دیگری مثل نمونه کارها، حرفه‌ای بودن طراح و غیره را نیز برای انتخاب طراح لوگو در نظر بگیرید. علاوه بر این، قیمت طراحی لوگو یک هزینه ثابت نیست و بسته به عوامل مختلف ازجمله طراح، تعداد درخواست ویرایش و عناصر موجود در لوگو می‌تواند تغییر کند.

بااین‌حال، سفارش طراحی لوگو به شرکت‌های متخصص در این زمینه مثل شرکت‌های برندینگ اگرچه هزینه بیشتری دارد اما درعین‌حال، باعث می‌شود که بهترین لوگوی ممکن را دریافت کنید.

 

 

 

سوالات متداول

چرا طراحی لوگو حرفه ای برند مهم است؟

لوگوی حرفه‌ای نه‌تنها به شناساندن برند و متمایز کردن آن از رقبا کمک می‌کند، بلکه باعث می‌شود اعتبار برند افزایش پیدا کند و همچنین، ماهیت برند مشخص شود.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه طراحی لوگو شامل چه مواردی می‌شوند؟

برخی از عوامل می‌توانند هزینه طراحی لوگو را افزایش یا کاهش دهند که از میان آن‌ها می‌توان به انتخاب طراح، تعداد ویرایش‌های درخواست‌شده، عناصر تمثیلی لوگو و زمان تحویل لوگو اشاره کرد.

طراحی لوگو توسط آژانس‌ها و شرکت‌های برندینگ چه مزایایی دارد؟

لوگوهایی که توسط این شرکت‌ها طراحی می‌شوند معمولا از خلاقیت و اصالت بالایی برخوردارند و همچنین، هوشمندانه و کاربردی طراحی می‌شوند.

پس از تکمیل طراحی لوگو حرفه ای چه فایل‌هایی باید از طراح دریافت شوند؟

این فایل‌ها شامل طرح رنگی و سیاه‌وسفید لوگو و همچنین، فایل لایه باز لوگو هستند تا شما بتوانید از آن‌ها در پلتفرم‌های مختلف استفاده کنید.

در انتخاب طراح توجه به چه مواردی لازم است؟

برای انتخاب فرد طراح لوگو یا شرکت ارائه‌دهنده خدمات طراحی لوگو، مهم است به عواملی مثل سابقه تجارب و موفقیت‌ها، نمونه کارها، هزینه طراحی لوگو و کیفیت خدمات مشتریان توجه کنید.

 

 

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نوع کسب کار
امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *