۰
۰

برندسازی ترانو

برندسازی ترانو

ترانو از گروه صنعتی گلرنگ

ترانو:
یک برند کدنویسی
خلاق

ترانو یکی از برندهای زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ است که با هدف آموزش کدنویسان جوان تاسیس شده است. درخواست هلدینگ گلرنگ از آژانس خلاق ژهاو این بود که پروژه ای را با موضوع ایجاد نامی منحصر به فرد برای برند خود و همچنین طراحی هویت سازمانی خود آغاز کنند.

Tranno-T-Shirt-01.jpg
ترانو

داستان خلق لوگوی ترانو

مفهوم نام تجاری و لوگوی ترانو مبتنی بر ایده خرد، یادگیری و کدنویسی است. این لوگو از جغد الهام گرفته شده که نماد اهوش، کنجکاوی و دانش است. جغد همچنین شبیه یک جفت براکت است که معمولاً در زبان های کدنویسی استفاده می شود. رنگ های استفاده شده در این برند قرمز و بنفش روشن است که نشان دهنده اشتیاق، خلاقیت و نوآوری است. آرکی تایپ ترانو ، حکیم است که نشان دهنده ماموریت این برند در آموزش کدنویسان جوان و به اشتراک گذاری تخصص و مهارت های آنها است. ترانو برندی است که هدف آن الهام بخشیدن و توانمندسازی نسل بعدی کدنویسان است.

ترانو

نتیجه همکاری

برندسازی ترانو موفقیت آمیز بود زیرا هویتی منحصر به فرد و به یاد ماندنی برای برند زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ ایجاد کرد. نام برند، لوگو و رنگ‌ها همگی با دیدگاه، ارزش‌ها و شخصیت برند همسو بودند. این برند همچنین پیام خرد، یادگیری و کدنویسی خود را به طور موثر به مخاطبان هدف خود یعنی کدنویسان جوان منتقل کرد. نام تجاری ترانو به این برند کمک کرد تا در بازار برجسته شود و مشتریان و دانشجویان بیشتری را جذب کند

مشاوره تلفنی رایگان tel:02140440125

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.