۰
۰

برندسازی آنلاین شاپ

برندسازی آنلاین شاپ

برندسازی آنلاین شاپ برای تاساژ

تاساژ:
یک خرید لذت بخش

تاساژ یک فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی است. این برند قصد دارد با رقبای بزرگی مانند دیجی کالا رقابت کند. تایپوگرافی تاساژ الهام گرفته از طاق کسری یا طاق تیسفون، برجسته ترین یادگار امپراتوری ساسانی، واقع در تسفون در عراق کنونی است. همچنین طرح لوگوی تاساژ پرنده سبزقبا است که به رنگ های روشن و پرواز آکروباتیک معروف است. در فرهنگ شرقی، پرندگان سبزقبا نماد شادی و شادی هستند.

برندسازی آنلاین شاپ
برندسازی آنلاین شاپ

هویت بصری برند

تاساژ توانست هویتی منحصر به فرد و به یاد ماندنی ایجاد کند که نشان دهنده ارزش ها و بینش آن باشد. تاساژ با استفاده از عناصری از فرهنگ کهن ایرانی مانند طاق کسری و پرنده سبزقبا، میراث و افتخار و خلاقیت و نوآوری خود را منتقل می کند. برندسازی همچنین به تاساژ کمک کرد تا خود را از رقبای خود متمایز کند، زیرا ممکن است طرح های عمومی یا غربی داشته باشند. برندسازی همچنین می‌تواند بر ادراک و وفاداری مشتریان تأثیر بگذارد که ممکن است تاساژ را با کیفیت، قابلیت اطمینان و رضایت مرتبط کنند.

فرآیند ما در ساخت کتاب برند برای تاساژ

تاساژ یک برند فروشگاه آنلاین است که طیف گسترده‌ای از محصولات از مد گرفته تا لوازم الکترونیکی را ارائه می‌کند. در فرآیند برندسازی آنلاین شاپ ما برای تاساژ، آنها به یک برند بوک نیاز داشتند که تنوع، کیفیت و مقرون به صرفه بودن آنها را برجسته کند. آنها همچنین نیاز داشتند که نام تجاری خود را به طور مداوم و مؤثر به مشتریان، تأمین کنندگان و تأثیرگذاران خود منتقل کنند.

ما با تاساژ در برندسازی فروشگاه آنلاین همکاری کردیم تا در مورد چشم انداز، ماموریت و ارزش های آنها بیاموزیم. ما همچنین در مورد بازار، رقبا و مخاطبان هدف آنها تحقیق کردیم. بر اساس یافته‌هایمان، ما یک استراتژی برند ایجاد کردیم که موقعیت، تمایز و شخصیت آن‌ها را تعریف می‌کرد.

در فرآیند برندسازی آنلاین شاپ، سپس از استراتژی برند برای ایجاد هویت بصری استفاده کردیم که هسته و ویژگی های تاساژ را منعکس می کرد. ما یک لوگو، یک پالت رنگ، یک سیستم تایپوگرافی و یک سبک تصویرسازی ایجاد کردیم که شیک و درجه یک بودند. ما همچنین صدا و لحنی ایجاد کردیم که دوستانه و قابل اعتماد بود.

ما تمام عناصر هویت بصری و صدا و لحن را در یک برندبوک ترکیب کردیم که به عنوان راهنمای برندسازی و بازاریابی تاساژ عمل کرد. برند بوک معنی و هدف هر عنصر و همچنین قوانین و بهترین شیوه‌های استفاده از آنها را توضیح می‌دهد. برندبوک همچنین شامل مثال‌ها و الگوهایی بود تا نشان دهد چگونه می‌توان از عناصر در زمینه‌ها و موقعیت‌های مختلف استفاده کرد.

برندسازی به تاساژ کمک کرد تا تصویر برند قوی و ثابتی داشته باشد که تنوع، کیفیت و مقرون به صرفه بودن آنها را نشان دهد. همچنین به آنها کمک کرد تا آگاهی از برند، شهرت و وفاداری خود را افزایش دهند.

نتایج برندسازی آنلاین شاپ برای تاساژ

برندسازی آنلاین شاپ به تاساژ کمک کرد تا با ایجاد هویتی متمایز و به یاد ماندنی که با مخاطبان هدف خود طنین انداز شد، جایگاه خود را در بازار پیدا کند. تاساژ با استفاده از تایپوگرافی الهام گرفته از طاق کسری، میراث فرهنگی و پیوند آن با تمدن باستانی ایران را منتقل کرد. تساج با استفاده از پرنده غلتکی به عنوان نشان خود، شخصیت و ارزش های شادی، شادی و خلاقیت خود را بیان کرد.

برندساژی آنلاین شاپ همچنین به تاساژ کمک کرد تا ارزش پیشنهادی خود را به اشتراک بگذارد و خود را از رقبای خود متمایز کند. تاساژ خود را به عنوان یک فروشگاه آنلاین قابل اعتماد و دوستانه برای لوازم خانگی معرفی کرد که طیف گسترده ای از محصولات، قیمت های رقابتی و خدمات عالی به مشتریان را ارائه می دهد. نام تجاری آنلاین شاپ تاساژ را قادر ساخت تا مشتریان وفاداری را که از هویت منحصر به فرد و معتبر آن قدردانی می کردند، جذب و حفظ کند.

نکات و استراتژی های بازار برای برندسازی تجارت الکترونیک

برندینگ آنلاین شاپ فروشگاه اینترنتی شما راهی عالی برای ایجاد هویتی به یاد ماندنی و متمایز برای کسب و کار شما است. در اینجا چند نکته برای برندسازی فروشگاه اینترنتی بر اساس منابع مختلف آورده شده است:

در برندسازی آنلاین شاپ خود بازخورد برندینگ را جمع آوری کنید

قبل از اینکه کمپین برندسازی خود را راه اندازی یا اصلاح کنید، از مخاطبان خود بپرسید که چگونه برند شما را درک می کنند و از شما چه انتظاری دارند. می توانید از نظرسنجی ها، نظرسنجی ها یا رسانه های اجتماعی برای دریافت نظرات و دیدگاه های آنها استفاده کنید

 

به مشتریان خود بگویید که چه کسی هستید، چرا فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کردید و ارزش ها و اهداف شما چیست. داستان برند شما باید معتبر، جذاب و قابل ارتباط برای مخاطبان باشد.

 

در پروژه برندینگ فروشگاه آنلاین خود، آنچه را که فروشگاه اینترنتی شما را از رقبایتان متفاوت می کند و چرا مشتریان باید شما را انتخاب کنند، برجسته کنید. پیشنهاد فروش منحصر به فرد شما (USP) باید ارزش و مزایایی را که به مشتریان خود ارائه می دهید را به نمایش بگذارد.k

 

یک لوگو نه تنها باید نشان دهنده کاری باشد که انجام می دهید، بلکه باید نشان دهد که چرا آن را انجام می دهید و چگونه آن را متفاوت انجام می دهید. لوگو باید تداعی و احساسات مثبتی را در ذهن مخاطب شما برانگیزد.

 

لحن و زبانی بسازید که با شخصیت برند شما مطابقت داشته باشد و با مشتریان شما طنین انداز شود. صدای برند شما باید در تمامی کپی‌های وب‌سایت، پست‌های رسانه‌های اجتماعی، توضیحات محصول و مواد بازاریابی ثابت باشد.

خدمات عالی به مشتریان ارائه دهید که نشان دهنده ارزش ها و شخصیت برند شما باشد. خدمات مشتری فرصتی برای ایجاد اعتماد، وفاداری و رضایت در مشتریان شماست.

محتوای ارزشمندی ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید که مشتریان شما را آموزش می دهد، سرگرم می کند یا الهام می بخشد. محتوا می تواند به شما کمک کند تا اعتبار برند خود را ایجاد کنید، دید خود را افزایش دهید و ترافیک بیشتری را به فروشگاه آنلاین خود هدایت کنید.

 

اطمینان حاصل کنید که همه عناصر نام تجاری شما در همه پلتفرم ها و نقاط تماس همسو و منسجم هستند. سازگاری به شما کمک می کند هویت برند خود را تقویت کنید، شناخت را افزایش دهید و اعتبار را نزد مشتریان خود ایجاد کنید.

 

برندسازی آنلاین شاپ
مشاوره تلفنی رایگان tel:02140440125

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.