مشاوره برندینگ و تبلیغات

  1. خانه
  2. /
  3. مشاوره برندینگ و تبلیغات
مشاوره با برنداکسین

مشاوره برندسازی با برنداکسین

اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید دارید،پیشنهاد می کنیم برای برندینگ قوی و شروعی قدرتمند از کمک مشاورین ما استفاده کنید. برنداکسین با سابقه ۱۴ ساله ی خود در زمینه برندینگ و رشد کسب و کارهای نوپا، کاتالیزوری برای رشد سریع برند شماست.

برای دریافت خدمات مشاوره برندینگ برنداکسین فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید و منتظر تماس تیم برنداکسین باشید.

مشاوره تبلیغات و برندینگ با برنداکسین

 

جـهت مشــاوره، ثبت، خرید و فـروش بــرند آماده بــا مــا در ارتبــاط بــاشیـد:

تــــهران ، بلـــوار فـردوس شــرق، آیـریـک سنتــر شــمـالی

تـلـفـن تمــاس: ۰۲۱۴۰۴۴۰۱۲۵

ایمیل: info@brandoxin.com

طراحی برندینگ

مشاوره برندینگ، راز نهفته رشد شما در دنیای بیزینس

برای اینکه بتوانید در دنیای کسب‌وکار و بیزینس‌تان جزو درخشان‌ترین افراد باشید باید به فکر دریافت خدمات مشاوره برندینگ از یک تیم حرفه‌ای و کاربلد باشید، ما در برنداکسین در خدمت شما هستیم تا بهترین خدمات مشاوره برندینگ را از حرفه‌ ای‌ ترین‌ های این حوزه دریافت کنید و لذت ببرید.

چرا به مشاوره برندینگ نیاز داریم؟ (مشاوره برندینگ چیست)

 برند، در حقیقت هویت کسب‌وکار شما است و به بیزینس شما روح و جان هدیه می‌دهد برای اینکه بتوانید در مسیر کسب‌ و کارتان درخشان شوید و جزو نام‌های برتر شوید به خدمات مشاوره برندینگ نیاز خواهید داشت، ما در برندینگ، حرفه‌ای‌ترین خدمات مشاوره برندینگ را به شما ارائه خواهیم کرد با ما همراه باشید.

خدمات برنداکسین به شما چیست؟

مسیر برندینگ، یک فرایند پرپیچ و خم است که برای دستیابی به موفقیت در آن، نیاز به دریافت مشاوره حرفه‌ای از کارشناسان این حوزه را دارید، مسیر مشاوره برندینگ برنداکسین به شما به شرح زیر است.

بررسی جنس کسب‌وکار و ارائه ایده

برنداکسین به عنوان یک شرکت حرفه‌ای و کاربلد، در قدم اول برندینگ در کنار شما عزیزان است و با آنالیز دقیق نوع فعالیت کسب‌وکارتان تلاش می‌کند بهترین پیشنهادات را ارائه کند.

مشاوره توسط شرکت برندینگ
درخت خدمات مشاوره برندینگ

شرایط مورد نیاز برای برندینگ

آنالیز رقبای فعال برند

بهترین ایده برای ارائه مسیر برندینگ، آنالیز رقبای فعلی کسب‌ و کار است، ما با بررسی دقیق فعالیت‌های افراد تلاش می‌کنیم تا بهترین استراتژی را به شما پیشنهاد دهیم.

طراحی هویت بصری

در قدم بعد، هویت بصری برند یا لوگو را خلق می‌کنیم، ارائه بهترین طرح بصری برای ایجاد یک فرایند تقریبا زمان‌بر است و برای ارائه بهترین نتیجه در کنار شما عزیزان هستیم

بررسی نظر متخصصین

در این مرحله کارشناسان تیم ما با وسواس و دقت بالا تلاش می‌کنند تا فرایند اجرای برندینگ را بررسی کنند، این مرحله از حسیاسیت بالایی برخوردار است و ما برای ارائه بهترین نتیجه در کنار شما هستیم

اجرای فرایند برندینگ در برنداکسین

اما آخرین مرحله فرایند مشاوره برندینگ تیم ما اجرای فرایند است، در این مرحله تلاش می‌کنیم تا با داشتن یک دید کلی و آنالی رقبای فعلی بهترین فرایند برندینگ را طراحی و اجرا کنیم

وظایف مشاور برندینگ چیست؟

مشاور برندینگ تلاش می‌کند تا بررسی دقیقی از فرایند اجرای کار برندینگ از قدم اول تا درخشش برند شما در دنیای کسب‌وکار، همراهی‌تان کند مشاورین برندینگ تیم ما با آگاهی کامل از جزئیات فرایند کار در کنار شما عزیزان هستند تا بهترین تجربه برندینگ را تجربه کنید.

نقشه راه برندسازی در برنداکسین
تدوین استراتژی برندینگ توسط مشاور برندینگ

شرایط مورد نیاز برای برندینگ

برخی از مهم‌ترین وظایف مشاور برندینگ به شرح زیر است:

انتخاب نام برند، طراحی برندینگ حرفه‌ای، بررسی وضعیت برند، ایده استراتژی آینده برند، تحلیل آینده برند و … تحلیل بازخوردها به اسم برند، برندسازی شخصی، برندسازی شرکتی، ارائه اصول برندینگ صحیح، برآورد هزینه ثبت برند، مشاور تبلیغات و برندینگ، مشاور برندسازی مختص کسب‌ و کار شما.

قیمت مشاوره برندینگ چگونه است؟

برای اطلاع یافتن از قیمت دقیق خدمات مشاوره تبلیغات و برندینگ برنداکسین پیشنهاد می‌شود همین حالا با کارشناسان تیم ما تماس بگیرید تا به صورت دقیق از جزئیات خدمات ما آگاه شوید.

اگر به دنبال یک شرکت برندینگ متعد و حرفه‌ای برای اجرای فرایند برندینگ به شیوه درست و اصولی هستید کمک گرفتن از کارشناسان تیم ما را فراموش نکنید !

برنداکسین تلاش می‌کند تا با ارائه قیمت مشاوره برندسازی در بهترین سطح و ارائه خدمات حرفه‌ترین متخصصین، فرایند برند سازی را برای شما ساده‌تر سازد، از قدم ابتدایی یعنی انجام مشاوره برندینگ تا مشاوره تبلیغات و درخشان سازی نام کسب‌ و کارتان در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

همین حالا برای دریافت مشاوره برندینگ اقدام کنید!

تا دیر نشده برای دریافت حرفه‌ای‌ترین خدمات مشاوره برندینگ جهت درخشان شدن نام کسب‌وکارتان در دنیای بیزینس، اقدام کنید ما برای یک تجربه برندینگ حرفه‌ای در کنار شما عزیزان هستیم.

تبلیغات یکی از موثرترین راه ها در برندینگ

[yasr_overall_rating]

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست