زمان: اگر ایده خاصی برای شروع کسب و کارتان دارید و نمی خواهید فرصت ها را از دست بدهید براپ بهترین گزینه است چون همان روز بعد از ظهر میتوانید کسب و کارتان را به دوستان و آشنایانتان معرفی و کار خود را شروع کنید و نیازی نیست ماه ها برای یافتن نام و طراحی هویت بصری زمان بگذارید.

مالکیت رسمی: دامنه وب سایت براپ یک دارایی ارزشمند و مالکیت پذیر است که شخص دیگری نمیتواند آن را تصاحب نماید و این اطمینان را دارید که این نام برند متعلق به شما خواهد بود. ضمنن در مجامع حقوق نیز دامنه وب سایت به عنوان یک دارایی رسمی بشمار می آید.

براپ ها ارزانتر هستند: هزینه یک براپ (برندپیش ساخته) معمولا پایین تر از آنست که شما بخواهید تک تک اجزای یک براپ را به همان تیم حرفه بسپارید تا برایتان طراحی کنند.

1.ابتدا عضویت را انجام  میدهید 

2.براپ ها رو در سایت مشاهده کرده و انتخاب نمایید

3.انتخاب روش پرداخت

4.واریز وجه

5.دریافت دامنه و فایل های لایه باز براپ (از طریق حضوری – آنلاین)


فروش براپ های VIP صرفا حضوری و با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.

براپ میتونه بهترین هدیه به عزیزانمون باشه، زیرا علاوه بر امکانات و مزیت هایی که برای کسب و کار عزیزامون داره بسیار ماندگار هست، اونها هر وقت اسم کسب و کارشون رو بشنون یادشون میاد روزی کی این نام ارزشمند رو بهشون هدیه داده.

1.هر براپ یک ماه پشتیبانی و یک مرتبه بروز رسانی رایگان را اطلاعات دارد.

2.پیشتیبانی های بیشتر بسته به پلن منتخب از 6ماه تا 1 سال و از ویرایش های جزیی تا پیاده سازی برند در اجزای سازمان نیز امکان پذیر است.

پارامترهای که میتواند ارزش یک براپ را مشخص کند عبارت است از:

  • نام خاص: نام های یونیک و خاص ارزش بالاتری نسبت به نام های عام و یا پر تکرار دارند. علاوه بر آن املا، معنی، فونتیک و حتی ساختار نوشتاری نام میتواند در ارزش آن موثر باشد.
  • دامنه سایت: معمولا دامنه ها هرچه کوتاه تر باشد ارزش بالاتری دارد
  • اگر .com هم داشته باشد ارزش آن بیشتر است.
  • لوگو: علامت های تجاری که مفهومی و خاص دارند و صرفا جهت آن برند طراحی شده اند ارزشمند تر هستند، در رده دوم تایپوگرافی ها هستند
  • متعلقات براپ: هرچه یک براپ اجزای بیشتری را داشته باشد ارزش آن بیشتر است، اجزا میتواند از یک لوگو شروع شود و به برندبوک و هویت کامل برند هم برسد.
  • کمیابی: بعضی براپ ها دامین خاصی دارند که بسیار کمیاب هستند و این پارامتر میتواند فاکتور مهمی در ارزش گذاری آن براپ باشد.
1.در حال حاضر براپ ها توسط تیم حرفه ای ژاهو و برنداکسین که حدود 20 سال در این زمینه فعالیت و مطالعه داشته اند خلق میشود.

2.آژانس خلاقیت ژاهو: 20 سال رزومه درخشان در زمینه خلق هویت بصری برند (همکاری با یونیسف، WHO، گروه ماموت، LG و…)

3.برنداکسین: 6 سال در حوزه برندینگ و تحقیقات در زمینه انتخاب نام تجاری و نویسنده کتاب نام طلایی (چاپ 1398)

4.اطلاعات بیشتر این تیم در وب سایت ژاهو و برنداکسین قابل مشاهده است.

1.برای ثبت یک براپ دو مرحله باید طی شود اول گواهی مالکیت براپ از فروشنده به دلیل اینکه براپ ها در سازمان ارشاد اسلامی دارای گواهی ثبت و مالکیت معنوی هستند و ثبت بدون رضایت مالک قابل پیگرد قانونی است تا جایی که ممکن است بعد ثبت قطعی هم سند ثبت برند باطل گردد.

2.مرحله دوم استعلام ثبت از اداره ثبت برند است که اگر با مشکل خاصی مواجه نشود امکان ثبت برند یک براپ امکان پذیر است.

سوالات دیگر

[gravityview id='2724']
[gravityform id="5" title="false" description="false" ajax="false"]