برنداکسین
برنداکسین

ضوابط و شرایط استفاده از خدمات برنداکسین

کاربرانی که قصد استفاده از خدمات برنداکسین را دارند، لازم است این ضوابط و شرایط را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و یا درج آگهی خود در پایگاه اینترنتی و برنامه برنداکسین (سامانه برنداکسین) نمایند. عضویت و درج آگهی در سامانه برنداکسین به منزله علم و آگاهی کلیه کاربران نسبت به ضوابط و شرایط خدمات مورد درخواست می باشد. لازم به ذکر است که کاربران با درج آگهی، ثبت درخواست خدمات و یا عضویت در سامانه برنداکسین، در واقع اعلام می نمایند که کلیه ضوابط و مقررات را مطالعه نموده و ملتزم به آن می باشند و طبق ماده ۱۰ قانون مدنی با درج آگهی و ثبت درخواست خدمات در سامانه در واقع قراردادی بین کاربر و برنداکسین منعقد می گردد که طرفین طبق ضوابط و مفاد ذیل متعهد به آن می باشند. لذا هرگونه ادعایی مبنی بر بی اطلاعی نسبت به ضوابط مسموع نمی باشد و برنداکسین در این خصوص مسئولیتی ندارد.

همچنین کاربر باید توجه نماید که این ضوابط و مقررات در طول زمان قابل تغییر است و این تغییرات در پایگاه اینترنتی، برنامه و سامانه برنداکسین به روز رسانی می گردد، لذا مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات بر عهده کاربران می باشد.

 

بخش اول- ضوابط و شرایط عمومی

 

قسمت اول- مواد و شرایط کلی

 

الف- تعاریف

 

1) برنداکسین: نام و علامت تجاری به ثبت رسیده می باشد که در این ضوابط و مقررات اختصاراً به جای نام این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. کاربر باید توجه نماید که برنداکسین به هیچ عنوان تولید کننده، فروشنده و عرضه کننده کالا و خدمات آگهی شده در سامانه برنداکسین نمی باشد.

 

2)          سامانه برنداکسین: مجموعه نرم افزار ها و سخت افزار های متعلق به برنداکسین که برای طراحی، پیاده سازی و اجرای برنامه برنداکسین به کار گرفته شده است و یا می شود که شامل و نه محدود به نرم افزار، پلتفرم، برنامه برنداکسین، پایگاه اینترنتی برنداکسین و سامانه پیام کوتاه برنداکسین می باشد.

 

3)          نرم افزار/برنامه برنداکسین: نرم افزار یا برنامه برنداکسین در دو نسخه iOS و Android طراحی شده است و در دسترس کاربران می باشد.

 

4)          کاربر: هر متقاضی حقیقی یا حقوقی می باشد که درخواست استفاده از خدمات برنداکسین را در سامانه برنداکسین ثبت می نماید.

 

5)          حساب کاربری: صفحه ورود کاربران به سامانه برنداکسین می باشد که پس از ثبت نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز تشکیل شده و در اختیار کاربر قرار می گیرد.

 

6)          قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران: منظور کلیه قوانین حاکم بر کشور اعم از قانون اساسی، قوانین عادی و تکمیلی، آئین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر انجام موضوع فعالیت موضوع این ضوابط و مقررات می باشد.

 

ب- حفظ حریم شخصی و امنیت اطلاعات

 

1)          برنداکسین ضمن احترامی که برای حفظ حریم شخصی کاربران قائل است، برای استفاده از امکانات پایگاه اینترنتی و برنامه برنداکسین توسط کاربران، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدمات امن و مطمئنی را به کاربران خود ارائه نماید. برنداکسین درخصوص این اطلاعات مطابق با قانون حریم خصوصی جمهوری اسلامی ایران عمل می کند.

 

2)          برنداکسین تعهد می نماید که از اطلاعات جمع آوری شده توسط سرورهای برنداکسین با استفاده از روش ها و ابزارهای عرفی متعدد از جمله رمزگذاری، پسووردها، امنیت فیزیکی و… محافظت نماید. در صورتیکه علیرغم اتخاذ اقدامات احتیاطی و حفاظتی معمول، اشخاص ثالث به اطلاعات جمع آوری شده دسترسی غیر مجاز و غیر قانونی پیدا نمایند، برنداکسین هیچگونه مسوولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

 

3)          برنداکسین بنا به صلاحدید ممکن است اطلاعات شخصی کاربر را به منظور پاسخگویی به درخواست‏های قانونی صادره از مراجع ذیصلاح و یا پاسخ ‏دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از حقوق مالکیت و یا امنیت هر شخص ثالثی، استفاده یا افشاء نماید. لذا با تایید این ضوابط و مقررات، کاربران صراحتاً رضایت خود را با جمع‏ آوری، نگهداری، استفاده و افشاء اطلاعات شخصی خود، در چارچوب شرایطی که در این بخش از ضوابط مشخص شده است، اعلام می‏کنند.

 

4)          اطلاعاتی که ممکن است توسط برنداکسین جمع آوری، ذخیره و یا استفاده گردد، به شرح ذیل می باشد:

 

–                نشانی پست الکترونیکی، شماره تلفن، اطلاعات تماس (با توجه به خدمات استفاده شده)، اطلاعات مالی مانند شماره کارت اعتباری یا شماره حساب بانکی؛

 

–                اطلاعات معاملات بر اساس فعالیت‏های انجام گرفته در سایت‏ها، اطلاعات مربوط به خدمات، مضامین و تبلیغات، شامل شناسه دستگاه، رایانه و اطلاعات اتصال، آمار بازدیدهای صورت گرفته از صفحات، ترافیک به و از سایت‏ها، اطلاعات آگهی‏ ها، آدرس IP  و اطلاعات استاندارد ورود به سایت؛

 

–                اطلاعات مربوط به مکاتباتی که از طریق سامانه برنداکسین صورت می گیرد.

 

–                هرگونه اطلاعاتی که برای استفاده کاربر از شناسه خود مورد نیاز باشد.

 

5)          مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات لازم برای ورود به حساب کاربری شامل نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده در حساب کاربری، بر عهده کاربران می باشد. لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش نمایند. کاربران باید توجه داشته باشند که همواره و در هر شرایطی، دارنده حساب کاربری نسبت به برنداکسین، مسئول قلمداد می گردد.

 

6)          کاربر برنداکسین مجاز نمی باشد اطلاعات کاربران دیگر را بدون کسب رضایت صریح آنها جمع آوری، ذخیره، استفاده و یا بازنشر نماید.

 

7)          کاربر مجاز نمی باشد از ابزارهای ارتباطی برنداکسین برای ارسال اسپم، هرزنامه و هر گونه مضامینی که موضوع فعالیت برنداکسین را بی اعتبار نماید و یا بر نحوه خدمات رسانی برنداکسین تاثیر منفی بگذارد، استفاده نماید و در صورت ارسال هر گونه مطلب، محتوا و مضمونی خلاف این ضوابط، مسوولیت قانونی ارسال این مطالب بر عهده کاربر می باشد و برنداکسین مسوولیتی در این زمینه ندارد و کاربر خاطی ملزم به جبران خسارت وارده به برنداکسین و اشخاص ثالث می باشد.

 

پ- مالکیت فکری برنداکسین

 

حقوق مالکیت فکری برنداکسین دارایی انحصاری برنداکسین می باشد و تحت حمایت کلیه قوانین و مقررات مربوط به ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری و قوانین کپی رایت، حق تکثیر، حق نشر و موافقتنامه های داخلی و بین المللی مربوطه می باشد. هیچ شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی حق استفاده از حقوق مالکیت فکری، علائم تجاری و اطلاعات مندرج در سامانه برنداکسین اعم از پایگاه اینترنتی، برنامه و نرم افزار برنداکسین را ندارد، درصورت تخطی از این بند و تعرض به حقوق مالکیت فکری برنداکسین یا هر شخص ثالثی، فرد خاطی علاوه بر مسوولیت قانونی، مسوول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی وارده نیز می باشد.

 

ت- ابلاغ

 

کلیه اطلاعیه‏ ها و ابلاغ ها به نشانی ایمیل یا شماره تلفن همراهی که کاربر حین ثبت نام وارد نموده است، فرستاده می شود و در حکم ابلاغ قانونی است. لذا مسوولیت درج صحیح آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه به عهده کاربر می باشد و در صورت نامعتبر بودن آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه درج شده، ابلاغ ها دریافت شده محسوب می گردد.

 

ث- شیوه حل و فصل اختلافات

 

اختلافات ناشی از اجرا یا تفسیر این ضوابط و مقررات، بدواً از طریق سازش بین طرفین حل و فصل و در صورت عدم سازش، از طریق مراجع قضایی ذیصلاح در شهر تهران که اقامتگاه قانونی برنداکسین در آن واقع است، حل و فصل می گردد.

 

قسمت دوم- شرایط و تعهدات عمومی

 

الف- شرایط و تعهدات عمومی کاربران برنداکسین

 

1)          برای استفاده از هرگونه خدمات برنداکسین و درج آگهی سن کاربر باید حداقل ۱۸ سال تمام باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل و ایجاد مسوولیتهای قانونی ناشی از درج آگهی در سامانه برنداکسین توسط کاربری که کمتر از ۱۸ سال داشته باشد، کلیه مسوولیتهای قانونی مربوط به معاملات و درج آگهی وی در سامانه برنداکسین متوجه شخص درج کننده آگهی و ولی قانونی وی می باشد و برنداکسین مسوولیتی در این زمینه ندارد.

 

2)          کاربر تعهد می نماید که کالاها و خدماتی که در آگهی درج می نماید متعلق به خود وی می باشد و یا مجوزهای لازم از سوی مالک و یا نهادهای ذیصلاح جهت فروش و ارایه آن خدمات را دارا می باشد. در صورتی که خلاف آن کشف گردد، کلیه مسوولیتهای ناشی از فروش و یا ارایه خدمات غیرمجاز به عهده کاربر بوده و برنداکسین در این زمینه مسوولیتی ندارد.

 

3)          مسوولیت قانونی و حقوقی آگهی درج شده توسط کاربر در سامانه برنداکسین به عهده کاربر می باشد. لذا مسوولیت بررسی صحت اطلاعات و مطابقت آن با قوانین و مقررات، اخلاق حسنه و عرف اسلامی برعهده کاربر بوده و کاربر تعهد می نماید که از درج آگهی های مرتبط با کالا و خدماتی که طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی غیر مجاز می باشد، خودداری نماید. بدیهی است برنداکسین مسوولیتی در خصوص آگهی های درج شده خلاف قانون و مقررات کشور و آگهی های مخل حقوق اشخاص ثالث، ضوابط و سیاست های برنداکسین ندارد.

 

4)          کاربر تعهد می نماید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت و سامانه برنداکسین به هر دلیل و یا با هر قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی از برنداکسین استفاده ننماید، در غیر اینصورت مسوول کلیه خسارات وارده به سامانه برنداکسین می باشد.

 

5)          کاربر تعهد می نماید اطلاعات درخواست شده در سامانه را به درستی اعلام نماید. برنداکسین مسوولیتی در قبال هر گونه مشکلی که به علت عدم ثبت صحیح اطلاعات ایجاد گردد، ندارد.

 

6)          کاربر تعهد می نماید از انجام هر عملی که ممکن است بی دلیل، ناخواسته یا به طور نامناسب فشار زیادی را به زیرساخت های فنی برنداکسین تحمیل کند، خودداری نماید، در غیر این صورت متعهد به پرداخت خسارت وارده می باشد. میزان خسارات وارده به تشخیص کارشناسان برنداکسین ارزیابی و اعلام می گردد.

 

7)          کاربر تعهد می نماید از کپی کردن، جعل، خلق مجدد و ویرایش هر مضمونی از سایت‏های متعلق به اشخاص ثالث و عرضه و نمایش عمومی آن در سامانه برنداکسین خودداری نماید مگر آنکه پیشاپیش مجوز صریح و مکتوب برنداکسین و یا شخص ثالث مربوطه را دریافت کرده باشد.

 

ب- شرایط و تعهدات عمومی برنداکسین

 

1)          سامانه برنداکسین صرفاً محلی برای درج آگهی ها بوده و به عنوان فروشگاه فعالیت نمی نماید و تنها خریدار و فروشنده را بدون واسطه در ارتباط مستقیم با یکدیگر قرار می دهد، لذا بررسی کیفیت، استاندارد و رعایت قوانین و مقررات کشور جهت فروش و عرضه برند آماده، شرکت، کارخانه، محصولات و خدمات، قانونی بودن محصولات و خدمات آگهی شده و صحت مضامین آگهی‏ های کاربران بر عهده کاربر می باشد. برنداکسین، کارمندان، مدیران و سهامداران آن هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال محصولات و خدماتی که از طریق سامانه‏ برنداکسین توسط اشخاص ثالث به عموم عرضه و آگهی می شود، یا درخصوص محتوای آگهی های منتشره در سامانه‏ برنداکسین که توسط اشخاص ثالث تولید شده، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را در سامانه‏ برنداکسین درج می‏کند.

 

2)          برنداکسین هیچگونه مسوولیتی در معاملات فی مابین خریداران و فروشندگان ندارد. بدیهی است برنداکسین مسوولیتی نیز در قبال از بین رفتن پول، ورود ضرر و زیان، خدشه به حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت مستقیم یا غیرمستقیم که ممکن است در نتیجه استفاده از سامانه برنداکسین به کاربر وارد آید، ندارد.

 

3)          برنداکسین هیچ مسوولیتی در قبال لینک‏ سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که توسط کاربران در سامانه‏ برنداکسین درج و یا بارگذاری می گردد و در دسترس عموم قرار می گیرد، ندارد. بدیهی است برنداکسین، از کیفیت خدمات یا محصولات مرتبط به این سایت‏ها، فایل ها و مضامین مطلع نبوده و آنها را تضمین نمی نماید.

 

4)          برنداکسین می تواند حساب های کاربری تأیید نشده یا حساب های کاربری که برای مدت طولانی فعال نبوده اند را لغو نماید و همچنین می تواند محتوای آگهی های منتشره در سامانه برنداکسین را به منظور رعایت قوانین کشور اصلاح، ویرایش و حذف کند. در صورتی که کاربر الزامات قانونی را زیر پا گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز ‏کند، یا تعهدات مندرج در این ضوابط را نقض نماید، برنداکسین می تواند برحسب مورد، خدمات و حساب کاربری کاربر را محدود نماید یا به تعلیق درآورد و یا آن را مسدود کند، به گونه ‏ای که از دسترسی کاربر به سامانه برنداکسین ممانعت به عمل آید.

 

قسمت سوم- شرایط و ضوابط درج آگهی در سامانه برنداکسین

 

الف- شرایط آگهی

 

کاربر باید توجه نماید که ضرورت دارد هر آگهی صرفاً در راستای تبلیغ برای فروش و عرضه یک کالا و خدمات خاص یا فروش عمده و یا معرفی و تبلیغ یک کسب و کار (در صورتیکه در زیرگروه مرتبط آگهی شود) باشد و حاوی تصویر واقعی از کالا و یا خدمات درج شده در آگهی باشد. چنانچه تصاویر و یا آگهی درج شده با هر یک از ضوابط و شرایط برنداکسین مغایرت داشته باشد، صرف نظر از اینکه مسوولیت های قانونی مربوطه بر عهده آگهی دهنده می باشد، به مجرد اطلاع برنداکسین آگهی و یا تصویر توسط ناظر برنداکسین حذف می گردد. در موارد زیر آگهی یا تصویر آگهی حذف می گردد:

 

–          درج آگهی تکراری، مشابه و یا درج چند آگهی با یک تصویر، استفاده از آگهی کاربران دیگر، استفاده از فونت درشت و نامناسب و رنگی به نحوی که تصویر آگهی را غیرقابل مشاهده نماید؛

–          ثبت آگهی کالاهایی که طبق قوانین جمهوری اسلامی معامله آنها ممنوع است؛

–          ثبت آگهی اموال مسروقه یا کالاهایی که از ارتکاب جرم و یا به واسطه نقض مقررات جمهوری اسلامی ایران به دست آمده باشد؛

–          استفاده از لغات یا عبارات نامناسب و توهین آمیز در متن و یا تصویر آگهی؛

–          ثبت آگهی کالاهای مربوط به میراث فرهنگی کشور؛

–          ثبت آگهی کالاهای ممنوع ذکر شده در سایت کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به آدرس http://internet÷ir؛

–          درج لینک و یا هرگونه تبلیغ سایت نیازمندیها و یا فروشگاه های اینترنتی و درج لینک و یا آی دی شبکه های اجتماعی در محتوا، عنوان و یا تصویر آگهی؛

–          درج هرگونه شماره حساب بانکی، درخواست پیش پرداخت جهت معامله از راه دور و یا درخواست کمک نقدی در شرح آگهی، کاربر موظف است آگهی خود را طبق ضوابط و شرایط تعیین شده در این سامانه و طبق قوانین و مقررات جاری کشور در سامانه درج نماید. چنانچه آگهی با این ضوابط و شرایط متفاوت باشد و یا خلاف قوانین و مقررات حاکم باشد، کارشناسان ناظر برنداکسین می توانند نسبت به حذف و یا رد آن اقدام نمایند. در این صورت چنانچه کاربر مبلغی را جهت بسته انتخابی پرداخت کرده باشد این مبلغ بازگردانده نمی شود. لذا لازم است کاربر برنداکسین ضوابط و شرایط درج آگهی و خدمات را قبل از ارسال درخواست برای درج آگهی مطالعه نماید.

پ- فعالیت های ممنوعه

کاربر به هیچ عنوان نباید از طریق درج آگهی و فعالیت درسامانه برنداکسین اعمال غیرقانونی یا مجرمانه (فعالیت های ممنوعه) مرتکب گردد. در صورت ارتکاب فعالیت های ممنوعه، برنداکسین می تواند راساً و بدون هیچگونه اخطار قانونی، حساب کاربری کاربر را مسدود و علیه وی اقدامات قانونی لازم را به عمل آورد. بدیهی است برنداکسین هیچگونه مسوولیتی درمورد فعالیت و آگهی که خلاف این ضوابط درج گردیده، ندارد. فعالیت های ممنوعه مندرج در ذیل من باب تمثیل بوده و محدود و منحصر به موارد ذیل نیست و هر فعالیت خلاف قوانین و مقررات حاکم بر کشور را شامل می شود:

–          توهین به ادیان رسمی کشور، قومیت ها، گویش های مختلف، توهین به اشخاص عادی و یا مقامات حکومتی؛

–          درخواست واریز وجه قبل از تحویل کالا و یا ارایه خدمات به صورت غیر حضوری؛

–          درخواست کمک نقدی از طریق آگهی و به هرروشی، انجام امور خیریه و جمع آوری کمک های مالی از طریق سامانه برنداکسین

–          افشا یا انتشار اطلاعات کاربران و یا استفاده از این اطلاعات به هر دلیلی؛

–          تخطی از قوانین جمهوری اسلامی ایران شامل و نه محدود به قوانین جزایی، مدنی، مالی، تجاری، بانکی، مالیاتی، گمرکی، قوانین تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای، قانون ثبت اختراعات، قانون جرایم رایانه ای و قانون مبارزه با پولشویی و …..؛

–          نقض حقوق مولفین و مصنفان و هنرمندان، مخترعان، حقوق مربوط به طرح های صنعتی و علایم تجاری، حق تالیف کتب و نشریات و آثار صوتی؛

–          تقلب یا دست‏کاری در ساختار پرداخت و دریافت مبالغ و فرآیند صدور صورت حساب در سامانه برنداکسین؛

–          فروش و عرضه کالاهای تقلبی و قاچاق؛

–          اشاعه و تبلیغ های صنفی و حزبی؛

–          ارسال پیامهای الکترونیکی و هرزنامه از طریق سامانه به سایر کاربران؛

–          تلاش برای مداخله و یا اخلال در سایت و سامانه برنداکسین، استفاده از نرم افزارهای اخلالگر مانند ویروس ها، تروجان ها و کرم های اینترنتی که موجب اخلال در کار رایانه های شرکت یا سرقت اطلاعات شود؛ و

–          انجام فعالیت های ممنوع ذکر شده در سایت کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به آدرس http://internet.ir

 

ت- معاملات ممنوع در برنداکسین

کاربر تعهد می نماید که از طریق درج آگهی در سامانه برنداکسین اقدام به انجام معاملات ذیل ننماید:

–          معاملات مربوط به کالاهایی که متعلق به فروشنده نبوده و یا فروشنده مجوزهای قانونی لازم جهت فروش آنها را ندارد؛ 

–          معاملات مربوط به کالاهایی که حقوق مالکیت فکری افراد را نقض نموده است؛

–          معاملات مرتبط با اموال تاریخی و فرهنگی

–          معاملاتی که اطلاعات شخصی افراد دیگر را به صورت غیر قانونی فاش کند؛

–           معاملاتی که توسط افرادی غیر از مالکین و به نمایندگی از طرف آنها وجوه دریافت و جمع آوری گردد؛

–          کلیه معاملاتی که طبق قوانین جمهوری اسلامی ممنوع و غیر مجاز است.

 

ج- نکات امنیتی جهت انجام معاملات غیر حضوری

 

بهترین و مطمئن ترین روش در انجام معاملات در سامانه برنداکسین، خرید حضوری و دیدن کالا از نزدیک و انطباق کیفیت و کمیت کالا با آگهی درج شده در سامانه برنداکسین قبل از هرگونه نقل و انتقال پول می باشد. چنانچه بازدید و بررسی کالا به صورت حضوری امکان پذیر نباشد، برنداکسین جهت انجام معامله مطمئن روش های زیر را پیشنهاد می نماید. در هر حال، کاربر همچنان باید توجه نماید که این روش ها صرفا پیشنهاد و توصیه برنداکسین می باشد و برنداکسین در خصوص معاملات و مراودات بین طرفین هیچگونه مسوولیتی ندارد.

 

–          دریافت اسکن کارت ملی و یا شناسنامه از فروشنده برای تطبیق اطلاعات فروشنده با صاحب حساب جهت واریز وجه

–          دریافت تلفن ثابت علاوه بر شماره تلفن همراه از فروشنده

–          حفظ شناسه آگهی و تمامی اطلاعاتی که از فروشنده دریافت می گردد تا پایان معامله

–          کنترل مدارک مربوط به کالا برای تشخیص اصالت آگهی مانند اسناد ثبت و  مدارک دال بر مالکیت فروشنده

–          انجام معاملات در مراجع ذیصلاح مانند دفترخانه ها و بنگاه ها قانونی و مورد تایید

–          بررسی کلیه آگهی هایی که فروشنده در سامانه درج نموده برای تشخیص صحت آگهی و عملکرد آگهی دهنده

در هر حال توصیه اکید برنداکسین به کاربران خودداری از انجام معامله قبل از بازدید کالا می باشد و توصیه می نماید هیچ مبلغی به عنوان پیش پرداخت و یا بیعانه قبل از بازدید کالا توسط کاربر به حساب فروشنده واریز نگردد.

 

پ- تعهدات و شرایط کاربر فروشنده

1)          کاربر فروشنده لازم است توجه نماید که ضوابط و شرایط کلی استفاده از خدمات برنداکسین و «دستورالعمل مربوط به سرویس خرید امن» در خصوص درج آگهی و فروش کالا را رعایت نماید و بدان ملتزم باشد. موارد ذیل نیز باید توسط کاربر فروشنده در خصوص استفاده از سرویس خرید امن رعایت گردد:

–                عنوان، توضیحات و سایر اطلاعات آگهی باید کامل و دقیق مطابق با موردی باشد که کاربر فروشنده قصد فروش آن را دارد.

–                تصاویر آگهی باید واقعی بوده و از خود اسناد یا موارد آگهی عکس گرفته شده باشد.

– حفظ اطلاعات شخصی در عکسهای ارسالی مانند کد ملی یا آدرس پستی بر عهده فروشنده است وب سایت برنداکسین تعدی بابت مخدوش کردن این قبیل اطلاعات در عکس ها یا آگهی های مندرج توسط کاربران ندارد.

–                کاربر فروشنده تنها مجاز به درج آگهی موارد موجودی می باشد که مالک آن است.

–                در صورت فروش، آگهی مربوط به آن نیز باید غیر فعال گردد.

 

–                درج آگهی تکراری در بستر سامانه برنداکسین ممنوع می باشد.

–                هر آگهی تنها باید برای یک مورد درج گردد (آگهی ها به تفکیک ثبت گردد.)

–                درج هر توضیحی جز درج اطلاعات آگهی و کالا و یا خدمات در محتوای آگهی ممنوع می باشد.

–                تمام آگهی ها باید قیمت داشته باشند. در صورت تغییر قیمت، کاربر فروشنده موظف است قیمت کالاها را تغییر دهد.