کتاب انتخاب نام برند-استارت آپ

 


کتاب انتخاب نام برند-استارت آپ به شما در کسب و کارتان کمک کند.امیدواریم از مطالب این کتاب استفاده کافی را بهره ببرید در حوزه برندینگ، نام های سنگینی وجود داشتند.نتوانستند پیشرفت کنند و حتی از بنده خواستن که در انتخاب نام تجاری خودشان بهشان کمک کنم.

طبق عادت با سرچ در گوگل و منابع مختلف و یا پیدا کردن مقالاتی درباره ی انتخاب نام تجاری گشتم.۷ پارامتر مشترک بین همه سوپر برند ها است که فصل مشترک در بین نام های خوب بین المللی بودند.به این صورت باید با انتخاب نام تجاری به ذهن مشتری دست پیدا کنیم یعنی ذهن را جایگزین جیب کنیم.

عکس کیلوبایتی در ذهن مشتری به سرعت جایگاه خود را حفظ می کند،باید این اسامی درجه سختی کمتری داشته باشند.نکته ای که خیلی مهم در کتاب انتخاب نام برند است اینست که این نام ها باید قابل ثبت باشد.ادامه کتاب  ۱۴ تکنیک دارد قبل از آن یک سری کلید واژه هایی برای برند دارد.

کلید واژه ها می توانند علائم اختصاری،علائم تجاری و… پرداخت هر کدام چه ویژگی هایی ودر کجا کاربرد دارند پرداخت.این کتاب به عنوان مشاور برای ثبت برند تجاری نیز عمل میکند.و در حال حاضر به کمک این ها و یک سری تکنیک دیگر می توان برند خود را انتخاب نمود. که هرکدام با توجه به نوع برند خود فرق می کند و ویژگی هر کدام توضیح داده شده است.

۴/۵ - (۳ امتیاز)
پیشنهاد ما به شما:   دانلود چک لیست کمپین دیجیتال

مطالب پر بازدید

مطالب مشابه

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *