1. خانه
  2. نام برند
  3. چگونه شرکت گلدیران یک نام آوانگارد خاص به دست آورد؟

چگونه شرکت گلدیران یک نام آوانگارد خاص به دست آورد؟

9

 


داستان خلق یک آوانگارد خاص در شرکت گلدیران که ایده جالب و هوشمندانه بود که با وجود گرون شدن لوازم خانگی که مصرف کنندگان نگران خراب شدن آن ها بودند.مخصوصا وقتی گارانتی شرکت گلدیران هم در حال تمام شدن است و هزینه تعمیر کالا بیشتر از هزینه خرید کالا شد.طراحی گارانتی مجدد که خیلی هوشمندانه و به موقع بود.

می بایست در سریع ترین زمان در اولین جلسه با برنداکسین با شرکت گلدیران لوازم خانگی تشکیل شود.حدود سه ساعت و نیم دقیقه طول کشید و در حال رفتن به سمت بیرون شرکت که بودیم .من به همکارم گفتم من نام این برند را در ذهن خودم از الان انتخاب کردم. گفت چه نامی؟؟؟؟گفتم REGURANT.

برای شرکت گلدیران جلسه ای تشکیل دادند یک سری پکیج ها نام هایی را انتخاب کردم.و توجه ای به این نام ها برای شرکت انتخاب نکردم چون آن ها پایین تر بودند و من اصلا اون نام ها را به عنوان آوانگارد خاص در نظر نداشتم.بیشتر مصمم به نام REGURANT بودم چون مخاطب این شرکت مصرف کنندگان بودند.چون بیشتر کارکنان مهندسان و صنعتگران و کارشناسان فروش هستند.

به نام های مهندسی و علمی توجه کردند و با این حال سوالاتی را در یک نظر سنجی بین کارکنان شرکت گلدیران طراحی کردم.که بفهمیم مسیر انتخاب نام برند خاص در ذهن آن ها چه چیزی است!که در این نظر سنجی بیشتر ایده های مهندسی شکل داشتند. در صورتی که ذهن انسان اصلا به چنین کلماتی برخورد نمی کند.

امتیاز شما
پیشنهاد ما به شما:   انتخاب نام برند آرایشی تنها با چند ترفند ساده!+ معرفی چند نام برند مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پست های مرتبط

فهرست