021

REGUARANT

REGUARANT

پروژه انتخاب نام برند ریگارانت برای شرکت گلدیران

پروژه انتخاب نام و خلق هویت برند برای شرکت گلدیران

DVDR110

خدمات انجام شده:

  • انتخاب نام برند
  • مشاوره خلق برند
  • ثبت برند
  • طراحی هویت برند
  • طراحی یونیفرم ها
  • طراحی کارت ها گارانتی
  • نظارت بر تولید کارت های گارانتی
  • طراحی برشور
  • طراحی دفترچه راهنما خدمات

What we do?

این پروژه انتخاب نام برند در سال ۱۳۹۶ توسط تیم ژاهو و برنداکسین با کلاس بیزینسی A برای شرکت گلدیران (LG) انجام شد.

این نام تجاری برای یک ایده هوشمندانه طراحی و متولد شد، با توجه به گران شدن محصولات الکترونیکی و لوازم خانگی و نگرانیهای ذهنی مصرف کنندگان از هزینه های گزاف تعمیرات، شرکت گلدیران تصمیم گرفته بود که لوازم خانگی LG را پس از پایان گارانتی آنها مجدداً گارانتی نماید و به یک نام جذاب و خاص برای تولد این ایده در فضای کسب و کار نیاز داشت به خاطر همین با موسسه ما تماس گرفتند.

regourant

Naming Process

Naming Process

تیم برند اکسین طی یک فرآیند هشت هفته ای ابتدا تمامی واژه های مرتبط و نیمه مرتبط به این فعالیت را مورد بررسی قرارداد سپس تمامی رقبای جدی این برند را مورد مطالعه و تحقیق قرارداد تا به یک تصویر واقعی از اکوسیستم تجاری این فعالیت دست یابد. سپس با توجه به بریف کارفرما و تحقیقات به عمل آمده جلسات برین استورمینگ (طوفان فکری) آغاز شد در چند جلسه اول تیم به نتیجه دلگرم کننده ای نرسید تا اینکه کم کم موفقیت ها کوچکی پدیدار شد.
DVDR110

تعدادی نام استخراج شد که طی چند جلسه پرزنت همراه با کارفرما مورد بررسی واقع شدند.

یکی از نام های پیشنهادی واژه ریگارانت بود.

REGUARANT

معنی گارانتی مجدد

این واژه از ترکیب پیشوند ” RE ” به معنی تجدید مجدد و Guarantee خلق شده بود.

chart
121
tmdd

Focus group​

Focus group​

در این مرحله جلسه فکوس گروپ با حضور تیم فروش، تیم مدیران و تیم خدمات گارنتی برگزار شد تا مطمئن شویم که کدام نام بهترین انتخاب خواهد بود، همچنان نام با مسمی ریگارانت در صدر انتخاب ها جای گرفت و این نام زیبا به عنوان نام تجاری پروژه انتخاب شد.
بعدها یکی از اعضای انجمن کسب و کار در بریتانیا از این واژه به عنوان یک نام آوانگارد در این صنعت نام برد. نامهای آوانگارد پیشرو و رهبر در زمینه خود هستند و محصولات و خدمات بعدی را رهبری خواهند کرد. مانند: نسکافه، کلینکس و …

DVDR110

نام تجاری، سرمایه است همیشگی

DVDR110

طراحی لوگو و تایپوگرافی این اثر توسط تیم ژاهو انجام شد که یک ایده جذاب و خلاقانه از حرف ” G” ابتدای گارانتی است را به شکل یک سیر محافظتی طراحی شد تا پیام امنیت و محافظت از وسایل الکترونیکی را به مخاطب القا کند و او را به آسوده خیالی دعوت نماید. دو شیار بسیار ظریف در لوگو قرا دارند که نمادی از تجدید پذیری و تکرار است این خطوط به شیوه ای استادانه در G” ” پنهان شده است که نه تنها به طرح و ایده کلی آسیبی وارد نکرده بلکه برای آنهایی که دقت نظر بیشتری دارند راز و رمزی پنهان دارد. در نهایت این پروژه به قدری مورد پسند و رضایت LG بود که بعد از آن چند پروژه دیگر نیز به برند اکسین سپرده شد و هنوز هم همکاری ما با این شرکت فاخر ادامه دارد.

relog0o
DVDR110

هر برندی برای ورود قدرتمند و با ثبات به مارکت میبایست از یک برندبوک حرفه ای برخوردار باشد تا بتواند از ارزشهای برند خود در برابر تهاجمات و کج سلیقگی ها محافظت نماید. این برند به یک برندبوک فوق العاده و حرفه ای مجهز شد و با اقتدار به مارکت خود ورود کرد.

DVDR110

Corporate identity

طراحی هویت اداری، دیجیتال، اوراق و بسته بندی

Unification

ایجاد یکپارچگی و اتحاد بصری در ساختار سازمانی برند

Corporate color

پیشنهاد رنگ سازمانی بر اساس CIG برند مادر

Brand design

طراحی لوگو بر اساس اصول و قواعد برندسازی

Business naming

پیشنهاد نام تجاری آوانگارد و ثبت برند

نام تجاری، سرمایه ای همیشگی

موفقیت یک اتفاق نیست، برنامه ای است هوشمندانه که برای روز موفقیت طراحی شده است، ورود یک برند به مارکت وقتی منجر به موفقیت میشود که تمامی ارکان برندینگ را با حساسیت و دقت بالا طراحی کرده باشیم، تیم برنداکسین سالها تجربه کسب کرده و آموزش دیده است تا از ایده های اولیه یک کسب و کار، یک برند فوق العاده استخراج کند، یک برند دوست داشتنی، منسجم و به غایت حرفه ای.

پروژه انتخاب نام برند ریگارانت

شبیه همین پروژه را سفارش دهید

یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۹-۲۷-۲۷-۹۴۰        ۰۲۱-۴۰-۴۴۰-۱۲۵

هر پروژه خوب یک کارفرمای فوق العاده دارد

موفقیت این پروژه مدیون شخصیت والا و انتخاب های حرفه ای مدیران این برند است و ما قدردان آن هستیم

۵/۵ - (۱ امتیاز)