1. خانه
  2. مطالب مفید
  3. هویت بصری برند چیست؟ (بخش سوم)

هویت بصری برند چیست؟ (بخش سوم)

brand3

طراحی هویت بصری و برندینگ:

برای پایه ریزی هویت بصری بهتر است از یک طراح کمک بگیرید تا دارایی‌های بصریتان را طراحی کند تا از آن‌ها در برندینگ شرکت خود استفاده کنید. المان‌های هویت بصری متناسب با کسب و کار شما می‌تواند متفاوت باشند اما در اینجا ما به اصلی‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

لوگوی خلاقانه

طراحی لوگو

لوگو مهم ترین المان هویت بصری شماست. برای خلق یک لوگوی خوب و مناسب، زمانی که با طراحتان صحبت می‌کنید بهتر است به نکات زیر را مدنظر قرار دهید:

✔ لوگو باید شفاف باشد و به سادگی بیان کند که شما که هستید.

✔ لوگو باید از لحاظ بصری جذاب باشد.

دقت کنید که لوگو نباید مطابق مد روز طراحی شود، مطمئنا شما برای کسب و کارتان آینده‌ای بیش از شش ماه در نظر دارید.

✔ لوگو باید مناسب با صنعت و حیطه فعالیت‌تان باشد تا مخاطبان بیشتری را به سمت شما بیاورد.

در آخر مطمئن شوید که طراحی لوگو در هر سایز و فرمتی به شما تحویل داده شود تا بتوانید در جاهای مختلف از آن استفاده کنید.

طراحی کارت ویزیت

فراموش نکنید هر کسب و کاری به کارت ویزیت نیاز دارد، کارت ویزیت می‌تواند روی مشتریان شما بسیار تاثیرگذار باشد. بهترین کارت‌های ویزیت، کارت‌های ساده است.

طراحی ایمیل

بازاریابی از طریق ایمیل یک راه عالی برای جذب مشتریان به کسب و کار است، اما از آنجایی که اکثر مردم ایمیل‌های تبلیغاتی خود را نمی‌خوانند. پس اگر می‌خواهید از این راه کسب و کارتان را گسترش دهید، باید دقت کنید که طراحی ایمیل‌تان منحصر به فرد و جذاب باشد. اما قبل از آن باید هدف خود را مشخص کنید، اگر می‌خواهید با افراد ارتباط برقرار کنید، باید ایمیل کوتاه باشد.

پیشنهاد ما به شما:   چرا ایرانی جنس ایرانی نمی‌خرد؟

اما اگر می‌خواهید محصول جدیدتان را معرفی کنید، یک عکس کوچک از محصول را در ایمیل بگذارید. همه چیز به شما و هدف‌تان بستگی دارد اما تاثیر ایمیل را دست کم نگیرید.

کارت ویزیت خلاقانه
سایت های ریسپانسیو

طراحی سایت

یک وب سایت نماینده‌ی تمام عیار از هویت بصری شماست. اگر کسب و کار شما آنلاین است یا یک محصول دیجیتالی را به فروش گذاشته‌اید. مشتریان قبل از تصمیم به انجام معامله با شما، قطعا سایت شما را بررسی می‌کنند. وب سایت شما جایی است که هویت بصری‌تان باید به صورت کامل و شفاف در آن نمایان باشد.

طراحی بسته‌بندی محصولات

اگر کار شما مرتبط به محصولات فیزیکی است، بسته‌بندی می‌تواند یک راه خوب برای جذب مشتربان باشد. کیفیت خوب محصولات یا خدمات پس از فروش، برای کالاها خوب است اما ارزش حقیقی برند شما را نشان نمی‌دهد، در صورتی که طراحی بسته‌بندی خوب، می‌تواند فرصت مناسبی باشد تا شما ارزش برندتان را به مشتریان ثابت کنید.

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پست های مرتبط

فهرست