1. خانه
  2. نام برند
  3. موفقیت سیاه

موفقیت سیاه

10

 

به موفقیتی گفته می شود که می تواند مثل باتلاق موفقیت شما را به سمت خودش بکشد!

در این قسمت روی سخن من بیشتر با کارآفرینانی است  که در گذشته موفقیت های بسیار زیادی داشتند.حال از موفقیت خود و کسب و کارشان راضی نیستند مشکلاتی که مانع پیشرفت کسب و کارشان می شود.داستانی که یک نفر تلاش های بسیاری می کرد و بیشتر و بیشتر در باتلاقی به نام موفقیت سیاه فرو می رفت.

اوایل همکاری با ایشون، یک هویت بصری برند بود و دوسال از ایشون بی خبر که به من زنگ زد!باهم صحبتی داشتیم و گفت که اوضاع کارش خوب نبود و رفتیم کاخانه اش را نشان داد.دستگاه های جالبی داشت ولی همه شون بدون اپراتور بود و همان دستگاه ها را با وام سنگین گرفته بود.

آن زمان به مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان بود،بهانه اصلی شکستش از نظر خودش این اوضاع بد اقتصاد کشور بود.اقساط وام هم او را از پا در آورده بود، که من این شکست را موفقیت سیاه نام گذاری کردم.به این معنی است که همه فکر میکنن اگه یکبار با یک روشی موفقیت خود را به دست می آورند.

باید همون برنامه را دوباره پیاده کنند این نه تنها پیشرفت نمی آورد بلکه باعث گرفتاری در باتلاق می شود. اگر این دوستمون یک سیستم فروش به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان می خرید حتما سود زیادی هم داشت. بهتر است که تحولات را بپذیریم و باید با قدرت تعامل و با شرایط بد اقتصادی هم فرصت ساخت.

پس در این صورت در هر کسب و کاری که به موفقیت می رسیم. برای پیشرفت دوباره به هیچ عنوان از همان مسیر پیشرفت قبلی نباید استفاده کنیم!زیرا باعث رکود کسب و کار و ضرر و زیان می شود.

امتیاز شما
پیشنهاد ما به شما:   شخصیت برند شما چیست؟ شما برای برند خود چه شخصیتی را درنظر گرفتید؟

۱ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پست های مرتبط

فهرست