شش خصوصیت فوق العاده برای نام استارت آپ

دکتر رضا زرینی

شش خصوصیت فوق العاده برای نام استارت آپ

در این آموزش شش خصوصیت فوق العاده برای استارت آپ یا برندتان توضیح داده ایم. که یشتر درباره اسامی نامحدود یا محدود استفاده می شود باید حتما اسامی که برای برندتان انتخاب می کنید. دارای اسمامی نامحدود باشند حال فرق بین اسامی نامحدود و محدود را توضیح خواهیم داد.اسامی که محدود هستند نباید انتخاب شوند زیرا بعد ها در ذهن مخاطب یک معنی دیگری می دهند. و نمی توان روی این اسامی حساب باز کرد یک مثال می زنیم مثل کلمه ی دیجی کالا که در شروع کار خود از کله ی دیجی که از کالاهای دیجیتالی می آید استفاده کرد.

ولی الان در فروشگاه خود محصولات غیر از محصولات دیجیتالی فرش و لوازم خانگی و… در حال فروختن است. و دست و پایش را برای تغییر اسم و نام برند بسته است زیرا به امید محصولات دیجیتالی جلو رفت ولی الان علاوه بر محصولات دیجیتالی در حال فروختن محصولات غیر دیجیتالی نیز هست. یعنی اسم باید نافظ باشد به این معنی که در ذهن مخاطب بماند و خصیصه خلاقانه شکل داشته باشد. یعنی کد و دیکد داشته باشد و براساس ساختار ذهنی که دارد در دایره فکری قرار گیرد.

مهم ترین ویژگی از شش خصوصیت فوق العاده

برام نام استارت آپ که خیلی کاربردی و مهم در انتخاب نام است خلاقانه بودن و غیر مبهم بودن آن است.نام های خلاقانه خوبی ها و بدی هایی دارد خوبی این نام پیتیو بودن آن است به این معنی است. که هرکس تو گوگل سرچ بزند اول نام شما را پیدا می کند و ضمن اینکه نامی هست که می شود به آن معنی و مفهوم داد و هزینه تبلیغات و برند را می آورد پایین.

پیشنهاد ما به شما:   نکات ممتاز برای طراحی لوگو

در آخر نتیجه می گیریم که برای برند خودتان حتما یک کاور خوب بسازید یعنی ار همه چی دارید ظاهر خوبی هم داشته باشید. که ان ظارهر خوب باعث می شود مخاطب جذب شما گردد .

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مطالب پر بازدید

مطالب مشابه

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *