1. خانه
  2. مطالب مفید
  3. تبدیل شدن کارگاه به کارخانه با یک ایده ۳۰۰هزار تومانی !

تبدیل شدن کارگاه به کارخانه با یک ایده ۳۰۰هزار تومانی !

7

 

با تبدیل  یک ایده ۳۰۰هزار تومانی کارگاهی به کارخانه از صفر سود به سود بالاتری رسید. حدود ۱ سال پیش دوستی پیش ما اومد برای بسته بندی محصولات کارخانه اش لوازم برقی را تولید می کرد. طی روند طراحی، ایشون مشکلی را بیان کرد من محصولاتم خیلی با کیفیت هست.

ولی در بازار با قیمت کارخانه نمی توانم نتیجه ای بگیرم و این را در بازار دارم. به قیمت ۵ هزار تومن کارخانه بین واسطه ها می فروشم ولی مغازه دار ها این را ۱۵ هزار تومن می فروشند.با پیشنهاد من این بود که یک وبسایت بسازیم با این قضیه خیلی خیلی مخالفت کرد.

ولی من به این دوستمون گفتم هزینه اش برعهده خودم و تحت یک برند آماده( اون زمان ۳۰۰ هزار تومن بود) طراحی کردم. خیلی جواب داد یعنی به طور کلی واسطه ها حذف شدند.تماس از شهرهای مختلف کشور برای خرید این محصول برقرار شد.
از شهرهای شیراز و اصفهان و مشهد به ایشون زنگ زدند. زیرا در بسته های کارتونی شکل در آن زمان حق نوشتن شماره تماس نبود.در وبسایت در قسمت ارتباط با ما می توان نوشت، آنجا قابل برقراری ارتباط با مخاطبین تمام شهرها خواهد بود.و نتیجه اش این بود که تنها با به روز کردن روش های کسب و کار از رکود به اوج کسب و کار خود دست یافت. و نتیجه پیشرفت خود را با تیدیل یک ایده ۳۰۰ هزار تومانی کارگاهی به کارخانه تجربه کرد!

امتیاز شما
پیشنهاد ما به شما:   برند خوش نام برند بد نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پست های مرتبط

فهرست