Blog

ژوئن 23

چرا باید برند آماده ثبت کنید

 

ثبت یک علامت تجاری

خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می دهیم:چرا باید برند آماده بخریم

دلایل ثبت یک برند آماده

هزینه سرمایه گذاری برای ثبت یک برند آماده نسبتا کم است و مزایای زیادی دارد.
شما حق استفاده از برند اماده منحصر به فردی را دارید که خدمات آن به برای ترویج محصولات سراسر ایران را تحت پوشش قرار می دهد.

شما می توانید از نماد ® برای علامت گذاری استفاده کنید  که با این کار به دیگران نشان می دهید که آن  نماد یک علامت ثبت شده است.
برای ثبت یک برند آماده باید با استفاده از حمایت قانونی  از تلاش برای تقلید نام تجاری جلوگیری کرد.
با ثبت علامت تجاری خود می توانید در پایگاه داده علامت تجاری عمومی، علامت تجاری خود یا یک علامت مشابه آن را جست و جو کنید.

شما می توانید از افرادی که از یک علامت مشابه  به اشتباه برای محصولاتشان استفاده می کنند شکایت کنید.

روند ثبت  یک برند آماده به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که علامتی مشابه علامت شما وجود ندارد. هنگامی که علامت خود را با موفقیت به ثبت می رسانید در واقع ادعای شما در خصوص تخلف دیگران ثابت می شود. ارزش ثبت یک برند اماده به عنوان علامتی در بازار می تواند به طور قابل توجهی در طول زمان افزایش یابد.
شما می توانید با علامت گذاری، فروش یا مجوز استفاده از اموال ثبت شده را به شخص و یا اشخاص دیگر واگذار کنید.

دلایلی که برای ثبت  یک برند آماده می توانیم نام ببریم از این قبیل اند استفاده انحصاری از برند،سلب حق کپی برداری یا سوء استفاده دیگران،بی نتیجه ماندن سرمایه گذاری شخص یاشرکت صاحب برند به دلیل گمراه کردن مردم به وسیله افراد سودجو،ثبت برند جهت ضمانت فعالیت تجاری و پایداری آن ضروری است چرا که در تعیین میزان موفقیت یک محصول در بازار اهمیت دارد،کمک به کسب در آمد بیشتر، استفاده از منابع مالی یا تسهیلات از مؤسسات مالی و بانکها به اعتبار علامت تجاری ثبت شده.

پیشنهادهای دیگر برنداکسین برای شما: