Blog

ژوئن 23

چرا باید برند آماده بخریم

چرا باید برند آماده بخریم

چرا باید برند آماده بخریم؟

مشکل چیست؟

شاید شما هم دیده باشید کسب و کارهایی که، زحمت فراوانی پای آن کشیده شده ولی امروز نامی از آن نیست. در بسیاری از آن ها مشکل از کسب و کار یا شخص نبوده مشکل از نداشتن نام تجاری و عدم برندینگ بوده است.

اشتباه کار کجاست؟اکثر کار افرینان نوپا  وقتی در حرفه ای تبحر پیدا می کنند به فکر گسترش کسب و کارشان می افتند،برای اولین قدم نامی غیر کارشناسی انتخاب می کنند و این یعنی شروع یک مسیر پر پیچ و خم که معمولا پیروز  بیرون آمدن از آن سخت است چرا که خشت اول گر نهد معمار کج،تا ثریا میرود دیوار کج!!

درباره انتخاب یک نام تجاری خوب بیشتر بخوانید
خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می دهیم:چرا باید برند آماده ثبت کنید

تا اینجا با انتخاب نامی غیر کارشناسانه پوسته ای بسیار مبتدی و غیر کارشناسانه ساختیم و انتظار داریم آن جهانی شود غافل از اینکه برندینگ یعنی تصاحب سهم از ذهن مشتری حال اینکه برندی که ظاهر خوبی ندارد چگونه می تواند در ذهن مشتری نفوذ کند.متاسفانه مثالی برای آن ندارم زیرا این برندها هرگز انقدر بزرگ نمی شوند که سر زبان ها بیافتند.

مشکل بعدی آن جاییست که برای جهانی شدن به فکر راه های نوین و به روز مثل تجارت الکترونیک می افتیم اما با کوهی از مشکلات کوچک و بزرگ مثل تکراری بودن دامنه سایت و سیلی از نام های مشابه در تمامی سایت های مرتبط و غیر مرتبط با کسب و کارتان مواجه می شوید.

کسب و کار شما بزرگ می شود ولی در لباسی کهنه و قدیمی که برای ورود به بازارهای جهانی دست و بال شما را خواهد بست.

استفاده نادرست از رنگ،حجم و طرح در لوگو اولیه هزینه های چاپ و تولید شما را بالا خواهد برد و تعویض یا اصلاح آن هزینه ای هنگفت روی دست شما خواهد گذاشت 1:هزینه طراحی و تولید مجدد 2 :بر باد رفتن هزینه های تبلیغاتی که تا امروز کرده اید .

سنگین ترین هزینه که قابل جبران نیست:زمان

خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می دهیم:باید ها و نباید های برندینگ

راه حل چیست؟

کلید فرار از این مشکلات و رسیدن به هدف که همان جهانی شدن برند شماست، برندینگ درست و اصولی است. برندینگ نوعی گردو کاری است.همانطور که یک درخت از یک هسته(بذر)خوب به وجود می آید شرط لازم برای موفقیت یک برند موفق داشتن یک هسته قوی میباشد.

پس چرا هزینه و از آن مهم تر زمان خود را صرف کارهای ابتدایی ثبت یک برند بدون هسته قوی می کنید.راه حل و کلید اصلی خرید برند آماده با پوسته و هسته قوی است.

برنداکسین

پیشنهادهای دیگر برنداکسین برای شما: