ثبت شرکت در انگلیس

 

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس

در کمترین زمان ممکن شرکت خود را در انگلستان به ثبت برسانید.بدون نیاز به اقامت، مسکن و حتی حضور در انگلستان به سادگی شرکت خود را در انگلستان ثبت کنید.

ثبت شرکت در انگلستان با مسئولیت محدود همراه با آدرس معتبر برای دریافت نامه، شماره تلفن ثابت لندن، حساب بانکی، دامین شرکتی انگلستان ( وب سایت و ایمیل ) و مهر برجسته شرکت.با ثبت شرکت در انگلستان شما میتوانید در کشور سوئیس و چند کشور دیگر یک حساب بانکی بدون مالیات داشته باشید.شرکت ما با سالها تجربه میتوانید شما را در این راه همیاری کند.

مزایای ثبت شرکت در انگلیس

یکی از روش های مطرح شدن در جهان، ثبت شرکت در انگلستان می باشد.اکثر شرکت های بزرگ در دنیا حداقل یک شعبه در انگلستان دارند.کشور انگلستان با قوانین ساده تری که در حوزه ثبت شرکت دارد، شرایط مناسبی را برای بازرگانان و مدیران فراهم کرده است.کشور انگلستان بیشترین حجم معاملات مالی را بعد از ایالات متحده آمریکا داراست.شما از طریق ثبت شرکت در انگلستان و ایجاد حساب بانکی بر روی شرکت، میتوانید به میزان محدودیت از حساب خود وجه دریافت یا به سایر کشورهای دنیا وجه ارسال نمایید.

ثبت شرکت در انگلیس

برای ثبت شرکت در انگلستان فقط یک نفر کافی است.همچنین شما برای ثبت شرکت در انگلستان لازم نیست به این کشور سفر کنید. شما بواسطه ثبت شرکت در انگلستان می توانید در بازار جهانی وارد شده و توانایی تجارت در خارج از کشور را تجربه کنید.

ثبت شرکت در انگلیس، دفتر مجازی

با ثبت شرکت در انگلستان شما میتوانید با تخفیف ویژه برای سال اول ( در صورت سفارش ثبت شرکت در انگلیس ) به صورت رایگان از سرویس دفتر مجازی استفاده کنید.فعالیت های دفتر مجازی حرفه ای، شامل ارسال پست الکترونیکی، جواب دادن به تلفن و ارسال فکس می باشد. شرکت همکار ما ( دفتر مجازی )، در فراهم نمودن فعالیت های دفتر مجازی تخصص دارد که می تواند یک تفاوت واقعی را در کسب و کار شما ایجاد نماید.

ثبت برند در انگلستان سه ماه و نیم الی پنج ماه طول میکشدو6الی 7ماه طول می کشد.

برای گرفتن خط تلفن باید ابتدا شرکت را ثبت نمود.که معمولا یک هزیته ثابت برای خرید خط بعلاوه پنجاه پوند برای استارت پرداخت میشود.از هر جای دنیا با این خط تماس گرفته شود موبایل شما در ایران زنگ میخورد.قیمت سال گذشته 2ملیون تومان بعلاوه 50پوند میباشد

تمام خدمات، قابل تنظیم با نیاز های کسب و کار شما می باشند.

 

ثبت شرکت در انگلیس حساب بانکی

برای شروع ثبت شرکت در انگلیس، تنها داشتن یک حساب بانکی کافی است.

تیم افتتاح حساب بانکی ما به سرعت، فرایند تامین امنیت حساب بانکی مناسب در انگلستان را برای شما آغاز خواهند نمود.

شما با ثبت شرکت در کشور انگلستان توسط کارگزاران ما می توانید دارای حساب بانکی کشور انگلستان ، تلفن، وبسایت، دفتر کار و مهر برجسته شوید. همچنین شرکت ما تمامی مدارک شرکت شما را بصورت فیزیکی در ایران به شما عزیزان تحویل می دهد. شرکت ما این اطمینان را به شما مشتریان عزیز می دهد که برای تمدید سالانه هیچ مشکلی نخواهید داشت.

چه مدارکی حهت اقامت انگلستان لازم است؟
کاربرکاربر
چهار مدرک اصلی جهت دریافت اقامت انگلستان لازم است که به اداره مهاجرت ارائه شود.که دوتای آن مالی است.

1-مبلغ 1ملیارد تومان که به مدت 6ماه باید در حساب موکل بماند

2-ماهیانه مبلغ 1500پوند به مدت یکسال باید به حساب واریز شود

برنداکسینبرنداکسین
ثبت شرکت در انگلستان کمکی به اخذ اقامت انگلستان می کند؟
کاربرکاربر
ثبت شرکت مدرکی دال بر این است که شما واقعا میخواهید در انگلستان کار کنیدوثبت شرکت در انگلستان نه تنها می تواند زمینه را برای گرفتن اقامت مساعد کند بلکه برای گرفتن ویزای هر کشوری مساعدت میکند.
برنداکسینبرنداکسین
ثبت شرکت در انگلستان چه تفاوتی با ثبت شرکت در دیگر کشورها دارد؟
کاربرکاربر
برعکس کشورهایی مثل سویس آلمان چین و.. ثبت شرکت در انگلستان بین الملی است و از تمام دنیا میتوان فعالیت شرکت را چک نمود
برنداکسینبرنداکسین
روند و زمان حدودی ثبت در انگلستان قدر طول می کشد؟
کاربرکاربر
زمانی که کپی پاسپورت به پلیس داخلی انگلستان فرستاده میشود.پلیس عدم سو پیشینه فرد را استعلام میکند و نامه آن محرمانه است واین بین پلیس و اداره ثبت شرکت ها انجام میشود.

ثبت برند در انگلستان سه ماه و نیم الی پنج ماه طول میکشدو6الی 6ماهو نیم در 28 کشور اروپا

برنداکسینبرنداکسین
اداره دفتر از ایران چگونه امکان پذیر است؟
کاربرکاربر
برای گرفتن خط تلفن باید ابتدا شرکت را ثبت نمود.که معمولا یک هزیته ثابت برای خرید خط بعلاوه پنجاه پوند برای استارت پرداخت میشود.از هر جای دنیا با این خط تماس گرفته شود موبایل شما در ایران زنگ میخورد.به جای دفتر مجازی پیشنهاد میشود خط تلفن تهیه شود چون امروزه اکثر کارها با ایمیل و تلفن انجام میشود و کمتر کسی از پست استفاده میکند
برنداکسینبرنداکسین
چگونه می توان برند خود را زیرمجموعه برند انگلستان قرار داد؟
کاربرکاربر
کسی در ایران شرکت ثبت شده دارد و میخاهد برندهای ایرانی خود را زیر مجموعه شرکت های انگلیسی قرار دهد که ابتدا باید مدارک توسط وزارت خارجه تایید شود وسپس تاییده سفارت ایران را گرفت

این مدارک در اداره ثبت دادگستری و .. قابل تایید است

برنداکسینبرنداکسین

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

09192727940

ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلیس

کمپانی هاوس

ثبت شرکت

ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت انگلستان

ثبت انگلیس

ثبت شرکت در انگلستان
ثبت شرکت در انگلستان
ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلستان ثبت شرکت در انگلیس ثبت شرکت در انگلستان ثبت شرکت در انگلیس